Tlt 93


Çeviri için Useless, düzenleme için 1ghostdreamer, kontrol, edit için Wertyul arkadaşımıza teşekkürler. Keyifli okumalar…

Pusu ve hainlik yetenekleriyle 400’den az hasar vermişti. Seviyem Stealing The Heaven’den daha yüksek olduğundan saldırısının çoğu ekipmanlarımın defansı tarafından engelleniyordu. Böyle bir durumda olduğum yerde durup beni bıçaklamasına izin versem bile oldukça rahatlatıcı olurdu. (Ç.N: Weed’den atladık şimdide Kirito mu?)

Onun açılış saldırısından sonra simdi sıra benimdi. Ağır Darbe!

“544!”

Ve normal bir saldırı!

“421!”

Zamanında tepki verdim ve Stealing The Heaven beyaz bir ışığa dönüşerek oyun alanından çıktı.

Aman Tanrım! Bu, hızlı kategorisinde en iyi 5 içindeydi.

Hızlı sürme, Hızlı vurma, Hızlı yıldırım, Hızlı boşalma ve hızlı hırsız öldürme. (Ç.N: İnanın ne dediği hakkında en ufak bir fikrim yok. Ne diyor lan bu ne içtin sen yazar 😀 )

….

İlk 8’e girmeyi başarmıştım! Benden sonra Shan Shan da maçını bitirdi. Küçük yüzü kızarmıştı ve 28. seviye Rahibi öldürmesinin 2 dakikadan fazla sürdüğünü söyledi. Neredeyse yorgunluktan ölecek kadar yorgundu.

Birkaç dakika sonra ilk 8’e kalan herkes gösteri platformuna transfer edildi. Sözde kura da oldukça basit bir hale gelmişti. Her oyuncunun sadece sistem yapılandırmasını kabul etmesi gerekiyordu. En sonunda hala sistem tarafından belirleniyordu. Biraz sonra çeyrek finallerin listesi geldi.

  1. Green Veggies Temptation (Xin Yu) – Sınıf: Okçu
  2. Green Veggies Cocoa (Lu Xue Han) – Sınıf: Rahip
  3. Murong Shan Shan – Sınıf: Kılıç Ustası
  4. Little Ants on the Tree Leafs (Ye Qiu) – Sınıf: Büyücü
  5. TOT Fine – Sınıf: Kılıç Ustası
  6. Qing Cai Baiyu Tang – Sınıf: Kılıç Ustası
  7. Green Veggies Flying Feather (Xu Lin) – Sınıf: Büyücü
  8. Twittering Voice – Sınıf: ???

Bu eşleşme kabul edilebilirdi. En azından en son karşılaşmak istediğim kişi olan Shan Shan ile ilk turda karşılaşmamıştım. Son oyuncu olan “Twittering Voice” dışında diğerlerini tanıyordum. Geri kalanımızın sınıf bilgileri açıkça gözükse de onun sınıf bilgileri garip bir şekilde gözükmüyordu. O efsanevi gizli sınıflardan birini almış olabilir miydi?

Çeyrek finale girenlerden tek rahip olan Xue Han’dı. Tabii ki bu 2 tane mor ekipmanı sayesindeydi aksi halde iyileşme üzerine yoğunlaşmış olan rahip sınıfının buraya gelmesi çok zordu. 8 oyuncunun yarısı Yeşil Sebzeler takımındandı. Bu sefer yarışmada takımımız gerçekten ilgi odağı olmuştu. Gelecekte eğer bir lonca kurarsak bu kesinlikle bizi tüm sorunlardan kurtaracaktı.

Yarışma başlamıştı. Sahneye giren ilk çift iki güzel ve çekici kadın olan Xue Han ve Xin Yu’du.

Sistem tarafından atanan arenada Xue Han gülümseyerek konuştu. “Xin Yu lütfen kazanmama izin ver. Yada Sonsuzluk Akışı ve Öfkeli Oku kullanmasan olur mu? Ne dersin? Bu gece sana KFC’de yemek ısmarlarım.

Xin Yu gülümseyen bir yüz gösterdi ve cevapladı. “Tamam sen herhangi bir şifa yeteneğini kullanmadığın sürece bende herhangi bir yetenek kullanmayacağım.”

“…”

Xue Han’ın dili tutulmuştu. Maçta başlamıştı! İki küçük sevimli kızı izleyen seyircilerin çoğunun daha şimdiden ağzı sulanmıştı.

Sözüm ona savaşta baba-oğul ilişkisi yoktur sözünün anlamını bu zamana kadar tam olarak anlamamıştım. Maç başladığında iki kızda öldürme yeteneklerini hemen kullandılar. Lanet, İntikam, Sonsuzluk Akışı ve Öfkeli oklar gökyüzünde oraya buraya uçuştuğu için seyircilerin gözleri kamaşıyordu.

“Swish~!”

Xin Yu’nun öfkeli oku bir kez daha Xue Han’ın kafasında patladı ama Xue Han sakin bir şekilde şifa yetenekleriyle canını yeniden doldurdu. Ardından elini sallayarak Lanetini Xin Yu’ya gönderdi. Hemen ardından cezalandırma yeteneğini acımasızca kullandı. Daha sonra küçük eli havada manevralar yaptı ve etrafında büyülü koruma kalkanı oluştu. Xin Yu’nun 2 saldırısı sanki havada yok olmuşlar gibi dağıldılar ve Xue Han’a hiç zarar vermediler.

Başka bir cezalandırma yeteneğini daha attıktan sonra Xin Yu, Xue Han’ın müthiş becerilerinin önünde kurutulmuş bir kandile dönmüştü. Her ne kadar Xin Yu’nun saldırısı çok yüksek olsa da Xue Han’ın %45 şifa etkisi arttırma etkisinin karşısında çaresiz olduğu reddedilemezdi. Sonuna kadar Xue Han’ın yaklaşık yarı canı durduğundan izleyiciler yüksek seviyeli bir rahibin gücünü iyice deneyimlediler.

Sistem bildirimi: Green Veggies Cocoa başarılı bir şekilde Green Veggies Temptation’u yendi ve yarı finallere giren ilk oyuncu oldu!

İkinci maç başladı. Bu sefer daha heyecan vericiydi çünkü olağanüstü işlem becerilerine sahip olan Shan Shan kontrol becerileri uzman olan büyücü Ye Qiu’ye karşıydı.

Maç başlar başlamaz Ye Qiu bir ateş topu gönderdi. Ama Shan Shan uğraşmak için kolay bir rakip değildi ve hemen [Kılıç Enerjisi] yeteneğini kullandı. Ne yazık ki görünüşe göre Ye Qiu onun hareketini tahmin etmişti ve çoktan birkaç adım geri gitmişti. Daha sonra sadece ayağını kaydırarak Kılıç Enerjisinden sıyrıldı.

Her ne kadar saldırısını ıskalasa da figürü sallandı ve çoktan eski yerini terk etmişti. Gece Elflerinin Kılıcı bir yıldırım gibi Ye Qiu’nun bedenine vurdu. Ye Qiu aldığı 385 hasarla aniden canının neredeyse yarısını kaybetmişti. Ama bu onun teslim olmasını sağlamamıştı ve sadece 2-3 adımda Shan Shan’ın saldırı menzilinden çıktı. Ye Qiu Donmuş Ok ve hemen ardından onu takip eden patlayan alev gönderdi. Daha sonra Shan Shan yaklaşırken yeniden hız düşüren bir buz okuyla vuruldu.

Böyle bir durumun altında Shan Shan’ın canı yavaş yavaş yarısından daha az kalmıştı. Buna karşı Ye Qiu daha iyi bir durumdaydı. Art arda 5  “Buz ve Ateş” cennetsel taktiğiyle birlikte Ye Qiu transa girmiş gibi görünüyordu. Aralarındaki mesafe gittikçe arttığından ve saldırma menzilinden çıktığından Shan Sha çaresiz gözüküyordu. (Ç.N: Shan Shan kaybet gülüm hadi ben onu istiyorum 😀 )

Tam herkes her şeyin sonuna kadar böyle devam edeceğini düşünüyordu ki olaylarda ani bir değişiklik oldu.

Shan Shan aniden yolunu değiştirdi. Gece Elflerinin Kılıcından Ye Qiu’ye doğru yatay olarak ilerleyen Kılıç Enerjisi çıktı. Ye Qiu şaşırsa da hemen duruşunu sağlamlaştırdı. Ancak onun hareketlerinin bu kadar hızlı olacağını tahmin etmemişti. Bedenini çevirdiğinde bir anda ona doğru gelen [Ağır Darbe]yi gördü.

“564!”

Böylece Ye Qiu maçı kaybetmişti ve Shan Shan da ilk 4’e kalan 2. kişi oldu.

  1. maç başladı ve sonunda oyun sırası bendeydi.

Karşımdaki Fine oldukça ağrılı görülüyordu. O açıkça buraya kadar kolayca gelmemişti ama şimdi karşı konulamaz bir güç olan benimle karşılaşmıştı. Bu kesinlikle bir felaket olacaktı. (Ç.N: Ben çevirmeyeli bu Lin Fan ego mu yaptı baya 😀 )

İki kılıç ustası. Ayrıca uzun mesafeli yeteneği olmayan 2 kılıç ustası. Maç oldukça basit olacaktı. Sen kesecektin ve kesilecektin. Basit bir şekilde saldırılarımızı birbirimize kullanacaktık. Sonunda daha az azmi olan Fine olun alanından çıktı. (Ç.N: Efsane maç olmadı mı 😀 )

İlk 8’deki son maç Green Veggies Flying Feather VS Twittering Voice!

Herkesi şaşırtan bir şey olmuştu. Xu Lin ilk ateş topunu attığında hareketsiz bir şekilde donmuştu. Aynı anda tüm izleyenler bir sistem bildirimi gördü.

Sistem bildirimi: Oyuncu Green Veggies Flying Feather’in büyü gücü mühürlendi!

Tanrım! Bu efsanevi gizli sınıf Mühür Ustası!

Mühür Ustası, herhangi bir saldırı ve savunma özelliği olmayan gizli bir sınıf. Eşsiz özelliği rakibin saldırısını belirli bir süre mühürleme yeteneğidir. Başarı oranı: %50. Bekleme süresi: 120 saniye. (Mühürleme kapasitesi büyüsel saldırı, fiziksel saldırı ve şifa türü büyüleri kapsar.)

————ÇEVİRMEN NOTU———

Sizce de maçlar çok heyecanlı değil mi 😀 Neyse çok uzatmadan bilinen yere gelelim.

Son maç nasıl sonuçlanacak? Yarı finaller nasıl olacak? Final kimle kim arasında olacak? Seyircilere mısır sosisli vs. Dağıtılıyor mu? Dağıtılıyorsa tatları güzel mi? Merak mı ediyorsunuz o zaman bunları okurken çıkan bölümü okuyun ve öğrenin 😀

Reklamlar