Tlt 88


Çeviri için Useless1, kontrol  ve edit için Wertyul arkadaşımıza teşekkürler. Keyifli okumalar…

Geri döndüğümde yemek neredeyse hazırdı. Xue Han sadece mutfaktan aldığı bir tas çorbayı taşıyordu. Hemen oraya koşup elinden aldım. Xu Lin sadece gülümsedi ve masaya oturdu.

“Lin Fan bireysel turnuvada ki ödüllerde değişiklik olduğunu biliyor musun?”

“Ne değişikliği?”

“Dün bir çok oyuncu ödülün sadece seviye arttırma ve ekipman olmasının mantıksız olduğu konusunda şikayette bulundu. Bu yüzden [Moon Monochrome] şirketi de ödülleri anında değiştirme kararı aldı. Orijinal ödüller değişmeyecek ama ilk 32 ye giren oyunculara ekstradan belirli bir miktar maddi ödül verilecek.”

Biraz şaşırıp “Maddi ödül RMB olabilir mi?” Dedim.

Xu Lin başıyla onaylayarak “Evet ilk 32 ye girmiş oyuncular 5.000 RMB (2300 TL), ilk 16ya girenler 10.000 RMB (4601 TL), ilk 8e girenler 30.000 RMB (13.803 TL), ilk 4e girenler 50.000 RMB (23.005 TL), 2. olan 100.000 RMB (46.011 TL) ve şampiyon da 500.000 RMB (230.055 TL) kazanacak.” Dedi. (Ç.N: şu oyunları getirin işi gücü okulu her şeyi bırakacağım senede 2 tane turnuva kazansam bana yeter.)

Bunu duyduğumda salyalarım neredeyse yere düşüyordu. “Yani şampiyon yarım milyon mu alıyor?”

“Evet yani sıkı çalıştığına emin ol. Ayrıca şampiyonluk ödülünü alırsan hepsi senin olacak. İş yerimizle ilgisi olmayacak.”

Yan tarafta Xin Yu gülümseyerek “Bizim iyi kapitalistimiz sonunda biraz insanlık gösterdi.” Dedi

Xu Lin Xin Yu’ya dik dik baktı ardından Xue Han’a dönerek “Bu gece kasılacak mıyız yoksa erken mi yatacağız?” Dedi.

Xue Han biraz düşündükten sonra “Seviye atlamaya gitmemiz daha iyi olur. Neredeyse 31.seviyeyim ve güçlerini görmek için daha 2 mor ekipmanı denemedim.” Dedi.

Xu Lin gülümsedi ardından gözlerini bana çevirerek “Peki ya sen Lin Fan? Kasılacak mısın yoksa uyuyacak mısın?” Dedi.

Biraz yorgun hissettiğim için hemen cevap verdim “Kasılmayacağım. İyi bir şekilde biraz dinlenmek istiyorum. Yarın ki turnuvada dikkatli olmazsanız kötü şeyler olabilir. İlk 32 bile 5.000 RMB (2300 TL) alıyor. Para kazanmak için bu güzel fırsatı kesinlikle kaçıramayız.”

Herkes yemeğini yedikten sonra kasılmaya gitti. Odama döndüğümde kafamı gerdim ve Xue Han’ın kirpiklerini kırptığını gördüm. Onun elleri çok deneyimsizdi. Xin Yu’nun yeteneklerinden çok farklıydı. (Ç.N: ne oluyor olay ne diyenler az sonra anlar 😀 )

Gülümseyip yüksek sesle “Yardıma ihtiyacın var mı?” Dedim.

Xue Han bir an için şaşkınlıktan durdu ama daha sonra döndü ve dudaklarını büzerek güldü. “Olur. İçeri gel.”

Xue Han’ın odası basit ama şık bir şekilde düzenlenmişti. Makyaj masası ve çok büyük olmayan yatağı cam kenarına konulmuştu. Ama o makyajını masada yapmıyordu bunun yerine yumuşak ve sıcak yatağında oturuyordu. (Ç.N: cidden ben yazmadım bu bölümü 😀 )

“Yatağa otur. Odamda sandalye yok.”

Başımla onayladım. Ve yatağa oturduğumda çoktan bazı şeyler hayal etmeye başlamıştım. Küçük bir yatak. Eğer onu kucaklarken burada yatarsam biz hareket edemezdik ve daha kötüsü yere de düşebilirdik. Onun uzun ve ince bedenini yorganla sarmak hu hu hu böyle bir mutluluk….

Xue Han kirpik kırpıcıyı bana verdi ve gözlerini kapadı. Uzun kirpiklerinin yavaş hareketleri kalbimi kıpırdatıyordu. (Ç.N: kirpik kırpıcı mı denir ona bilmiyorum ama bir sürü farklı şekilde yapmışlar Xue Han hangisini kullanıyor bilmiyorum ama söyle bir şey –http://i00.i.aliimg.com/wsphoto/v0/787093210/New1pcs-False-Fake-Eyelashes-clip-stainless-steel-Eye-Lash-eyelash-curler-Applicator-Beauty-Makeup-Cosmetic-Tool.jpg bazıları takma kirpikleri takmak için bazıları kirpikleri kısaltmak için.)

“Lin Fan yavaşça yap. Acıdan korkuyorum.”

Onun vücudunun kokusunu içime çekerken biraz tahrik olmadan edemedim. Şuan o kollarıma dayanmış gibi çok yakındı. Onun vücudunun yandığını bile hissediyordum. Sadece sakin numarası yaptığı ortaya çıkmıştı.

“Snap~!”

Birkaç kirpik yavaşça burnuna doğru düştü. Kalbim aniden daha hızlı atmaya başladı.

Sıçtık! Yanlışlıkla onun güzel kirpiklerini kestim.

Xue Han’da belli ki bir şeylerin yanlış gittiğini anlamıştı. Sonuçta düşen kirpikler fazla uzundu.

“Şey bilirsin ya Xue Han uyumak için odama dönüyorum.” Bunu söyledikten sonra anında odadan dışarı fırladım.

Xue Han pencerenin orada ki aynaya baktı ve bir anlığına kahkaha ve ağlama karışımı bir ses çıkardı. Kirpikleri yeniden uzayana kadar başka insanlarla buluşamayacaktı. Ve yarım ay boyunca odasından çıkmayacak gibiydi. (Ç.N: dışarı çıkıp başkasına aşık olur korkusundan yaptı bence asdasd )

….

Yatakta yatarken çok fazla endişelenmedim. Xue Han gibi kibar ve nazik bir kız sadece bu mesele yüzünden bana zor anlar yaşatmazdı. Ve nasılsa kirpikleri yakında yeniden uzayacaktı. (Ç.N: vicdan rahatlatma çabaları vol 1)

2 günlük turnuva gerçekten çok yorucuydu. Çok geçmeden uykuya daldım.

“Lin Fan.”

Kaç saat geçtiğini bilmiyordum ama aşırı yüksek bir bağırma sesiyle rüyamdan uyandım. Gözümü açtığımda Guo Zi’nin endişeli yüzünü gördüm.

Saate baktığımda sadece gece 11 olduğunu görmüştüm. Daha sadece 4 saat uyumuştum.

“Guo Zi, ne oldu? Eğer bir sorun yoksa benim uykumu bölme.”

“Tabi ki bir sorun var. Lin abla ve Xue Han şuan da kapana kısıldılar. Şimdi şehrin kuzeyinde ki vadideler. Birkaç hırsız onları öldürmeye çalışıyor ve şehre dönmeleri için şans bile tanımıyorlar. Ayrıca bir grup oyuncu da yolu kapıyor. Ve bu gruptakiler onların birkaç seviye düşmeden buradan ayrılamayacaklarını söylüyor.” (Ç.N: ne oluyor lan benim kıza laf atmışsın diyecek şimdi Lin Fan 😀 )

“Ne? Onları vadide öldürmeye mi çalışıyorlar? Yolu tıkayanlar nasıl insanlar?”

“Çatlak Savaşçı ve 50 yüksek seviyeli oyuncudan oluşan bir grup. Lin abla çevrimdışı olamıyor bu yüzden seni uyarmam için beni gönderdi. Belki sen onlara yardım etmek için bir şey yapabilirsin.”

Bir şeyler giymek için yataktan fırladım. Orospu çocuğu Çatlak Savaşçı ve grubu hamlelerini yapmaya başlamış. Böyle insanlardan asla hoşlanmam. Belki bu bir tür mirastır ama ne tür bir oyun oynarsanız oynayın oyunun içinde “Baskıcı” yada “Yönetmek isteyen” çöpler hep oluyor. Ağızlarını açtıklarında sanki bilge bir yaşlı adammış gibi konuşuyorlar. Onlar sadece en ufak derecede çalışan yapan ve öldürmek yada başkalarını soymak için sayı avantajına güvenen bir avuç insan. Oyuncu öldürme durumunda tek başına kaldıklarında onlar çaylaktan başka bir şey olmuyor. Bu tür insanları sadece hor görüyorum.

Oyuna girdiğimde hemen onları haritada görebilmek için partilerine girdim. Şehrin kuzeyine vardığımda harita da 3 turuncu noktanın vadinin sağ üst köşesine yavaşça gittiğini gördüm. Xin Yu, Xue Han ve diğerleri orada kuşatma altında gibi gözüküyordu.

İletişimi açtığımda Xu Lin’in aceleyle konuşan sesini duydum. “Lin Fan geldin mi? Artık zar zor dayanabiliyoruz. Çok sayıda hırsız var bir düzineden fazlasını öldürdük ama hala gelmeye devam ediyorlar.”

Hızlıca cevapladım. “Orada olacağım. Vadinin başka çıkışı olup olmadığına bakmaya gidiyorum. Eğer mümkünse ortadan zorlamayacağım.”

“Bakmana gerek yok eğer olsaydı çoktan çıkmıştık. Nasıl geleceğine sen karar ver.”

İletişimi kapattım ve hareketlerimi hızlandırmaya odaklandım. Vadinin çıkışının önünde birkaç oyuncu vardı. Uzaktan beni gördüklerinde hemen etrafımı sarmak için yanıma geldiler.

2 tane 18. Seviye büyücü ve bir tane 21. Seviye kılıç ustası. Hepsinin isimlerinin önünde “Çatlak” yazıyordu. Hepsi Çatlak Savaşçının grubundan gibiydi.

Yetenek kullanmadan normal bir saldırı yapmak için büyücülerden birine doğru koştum. 161 çeviklikle beraber hareket hızım karşımda ki düşük seviye ekipmanlı oyunculardan çok farklıydı. Göz açıp kapayıncaya kadar büyücünün önüne gelmiştim. Hiç çaba harcamadan onu öldürdüm.

En ufak bir gecikme olmadan dönüp kılıcımı yine salladım. Diğer büyücü de anında ölmüştü. O anda 16.seviye bir kılıç ustası [Kombo] yeteneğini kullanıp bana doğru geldi.

“42!”

“31!”

Bu sayılara bakınca gülmeden edemedim. [Kombo]mu kullanarak onun da canını aldım.

Uzakta vadinin çıkışında ki insanlar hareketlenmeye başlamıştı. Görünüşe göre orada ki insanların hepsi Çatlak Savaşçının grubundaydı.

——————ÇEVİRMEN NOTU—————-

Bu bölümü bana 1 TL de olsa bağış yapan güzel insan “KONGAS MASTAS” a adıyorum.

Gönlünden kopup maddi destek vermek isteyenler

https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=RDU8CARB9GJ3G

Yada

https://www.paypal.me/Useless

adreslerinden yapabilir.

Not: Kesinlikle mecburi değildir..

Lin Fan kızları kurtarabilecek mi? Kızlar seviye kaybetti mi? Xue Han kirpik olayından sonra bir şey yapacak mı? Kızları kurtarırsa Lin Fan’ın kollarına atlayacaklar mı? Merak mı ediyorsunuz? O zaman bekleyin okuyun ve öğrenin…

ATG için anket açtım beyler bilginize:

http://strawpoll.me/5388939

Reklamlar