Tlt 8


Çeviri için Useless1, kontrol düzenleme için Wertyul arkadaşımıza teşekkürler. Keyifli okumalar…

Uzaklardan vahşi kurtların sesleri geliyordu. Heyecan ve korkuyu aynı anda hissetmiştim. Oyun çok gerçekçiydi. Kurtlarda gerçek gibiydi kim korkmazdı ki?

Vahşi Kurt

Seviye: ???

Saldırı: ???

Savunma: ???

Garip. Patron olmamasına rağmen seviyesini göremiyordum. Kurdun seviyesi benimkinden daha yüksek olması mümkün müydü?

Vahşi kurt güzel kokuların buraya kadar geldiği domates bahçesinin yanında duruyordu. Acı ve tat hissi %10’a ayarlıydı. Domatesler gerçekten çok mu iyiydi yoksa benim burnum mu çok hassastı.

Her zamanki gibi kılıcımı çekip koştum.

“4!”

Kırmızı sayı gözlerimi kamaştırdı. Sadece 4 hasar mı verebilmiştim? Buna ek olarak can barı sadece azıcık oynamıştı. Vahşi kurt, pençesiyle bana vurdu ve bu neredeyse ayakta duramayacak kadar acı çekmeme neden olmuştu. 15 canım azalmıştı. Şuan ki canım 100’dü yani dikkatli olmalıydım.

Aceleyle Usain Bolt kadar hızlı bir şekilde koşarak kaçmaya başladım. ( Ç.N: Aslında burada  Liu Xiang yazıyordu oda 2004 olimpiyatlarında altın madalya almış ama bolt daha iyi durdu dimi :d ). Kurt beni kovalarken bana birkaç kez vurmuştu.

“Whew”

Sonunda kurt beni kovalamayı bıraktı. Kalan canımın 4 olduğunu gördüğümde neredeyse kalbim ağzımdan çıkıyordu. Eğer kurt takip etmeye devam etseydin seviye 2 ye geri düşecektim. ( Canavar tarafından öldürülme 1 başka oyuncu tarafından öldürülmek 2 seviye kaybına neden oluyor. )

Şimdi ne olacak? Bu canavar yüzünden görevden vazgeçemem.

Ben ne yapacağımı düşünürken kurt kaygısız bir şekilde bitlerini ısırıyordu. (Ç.N: kurt bizimkini hiç takmadı ya la 😀 )

“Lanet olsun”

Sessizce kurda belli etmeden bahçeye girdim. Ellerim hala titrerken dikkatli bir şekilde domatesi aldım. Neyse ki kurt beni fark etmemişti.

Domatesleri toplamaya devam ettim. Kısa bir süre sonra başka bir domatese uzanırken kurt beni fark etti ve bana doğru yöneldi.

Lanet olsun neden fark ettin.

Kılıcımı çekip kaçmaya çalışırken çılgınca salladım. Bu sefer daha tehlikeliydi. Kurt beni bu sefer takip etmeyi bıraktığında sadece 2 canım kalmıştı. Kalbim deli gibi atıyordu.

Çantama baktığımda domateslerin hala orda olduğunu gördüğümde sevinmiştim.

Ahua’nın Domatesi ( Görev Eşyası )

Özellikleri: Ahua’nın özenle diktiği güzel kokulu domatesler yenildiği zaman saniyede 0.5 can yeniler. Düşman üzerinde kullanıldığında düşman 30 dakika boyunca can puanlarını yenileyemez.

30 dakika mı? İşte bu.

Bu kadar güzel kokmalarına şaşmamalı etkisi bile bu kadar mükemmeldi. Birden aklıma cüretkâr bir fikir geldi. Eğer kurt canını yenilemeseydi yavaş yavaş vurarak öldürebilirdim. Şuan ki durumu göz önüne aldığımda birçok oyuncu 10.seviye olmak için ormanda avlanıyorlardı. Buraya geleceklerini sanmıyordum. Yavaş yavaşta olsa kurdu öldürmeyi düşünüyordum.

İstatistiklerini bile göremediğim bir kurdu öldürmenin ödülleri çok iyi olmalıydı.

Hemen harekete geçtim. Eşyalarımı bir kez daha kontrol ettikten sonra kurda doğru dikkatlice yaklaştım. Bir elimde domatesi tutarken kurda doğru koşmaya başladım. Kılıcımla ona vurduktan sonra beni ısırmaya çalıştı.

Benim mükemmel refleks hızım sayesinde domatesi tam olarak kurdun ağzına attım. Hızlı bir şekilde sistem uyarısı geldi. [Çizgili Gaddar Kurt] [Ahua’nın Domatesi]’inden yedi ve 30 dakika canını yenileyemeyecek.

İşte bu. Kılıcımla kurda vurduktan sonra hızlı bir şekilde kaçtım. 3 vuruşumla verdiğim 15 hasar sadece canının 1/20 sini götürmüştü. Öyle bile olsa can barının azaldığını görebiliyordum.

40 saniye dinlendikten sonra canım yeniden dolmuştu.

Kurda birkaç kez vurduktan sonra kaçıyordum. Bunu defalarca mükemmel şekilde yaptım. Tabi ki bunca zaman kalbim deli gibi çarpıyordu. Kalp hastalığı olan biri şuana kadar çoktan ölmüştü.

25 dakika sonra kurdun canı dibe vurmuştu.

Ağır bir şekilde nefes alıyordum. Hasarlı kılıcın dayanıklılığı nerdeyse bitmişti. Eğer acele edip kurdu öldürmezsem seviye atlamak ve avlanmak için ellerimi kullanacaktım.

Canımı doldurmak için yine oturdum. Kurdun canı neredeyse 0’a inmişti. Birkaç vuruş onu öldürecekti.

Sağlığım dolduğunda yeniden saldırıya geçtim.

3 Vuruş bilgi penceresi gözüktü.

“Ding!”

“Sistem Uyarısı: 4.Seviye oldunuz.”

Kaşlarımı çattım. Bu kurt tüm serverlarda şuana kadar öldürülen en yüksek rütbeli canavar değil miydi? Sadece 1 seviyemi atlatmıştı? Yine de kısa bir süre içinde 3.seviyeden 4.seviyeye yükselmem tüm bu efora değmişti.

Sonunda kurdun seviyesini görebiliyordum.

Seviye 8!

5 seviye fark vardı. Bu yüzden özelliklerini görememem doğaldı.

Dur biraz! Aynı zamanda ekipmanlar ortaya çıkmıştı.

Hızlı bir şekilde savaş ganimetlerini topladım. 40 bakır para, kurt dişi, bacak koruması ve sıradan bir cübbe ve parıldayan bir uzun kılıç.

Diğer eşyaları görmezden gelerek uzun kılıcın özelliklerine baktım.

[Canavar Kılıcı] ( Yeşil Ekipman )

Saldırı: 7-12

Canlılık: +3

Kuvvet: +1

Seviye gereksinimi: 4

Wow! Bunları gördüğümde neredeyse ağzımın suları akıyordu.

Bu kadar mükemmel bir kılıç, sadece 4.seviye istemesine rağmen maksimum saldırısı 12’idi. Şuana kadar kullandığım kılıcın maksimum saldırısı 2’idi. Gerçekten yeşil ekipman çok daha güçlüydü.

Bacak koruması ve cübbede kazanmıştım. Sırayla onlara da göz attım.

[Gaddar Köpeğin Bacak Koruması] ( Yeşil Ekipman )

Savunma: +8

Canlılık: +3

Kuvvet: +2

Seviye gereksinimi: 4

[Mantra Cübbesi] ( Yeşil Ekipman )

Savunma: +6

Zeka: +4

Seviye gereksinimi: 6

….

Küçük bir kahkaha attım. Bacak korumasının özellikleri neredeyse kılıç kadar güzeldi. Aynı zamanda yakın dövüşte çok yarar sağlıyordu. Hemen ekipmanları donandım. Mantra cübbesi 4 zeka verse de oyunun başında oldukça etkileyiciydi Xu Lin ya da Lu Xue Han ikisi de bu ekipmanı isterdi. Şuan sadece onların beni KFC ya da başka bir yere götürecek kadar cömert olmalarını umuyordum.

Ekipmanları donandıktan sonra kılıcımı salladım ve şık bir poz vererek kısa bir süre durdum. Seviye atladığımda kazandığım özellik puanlarını Kuvveti arttırmak için kullandım. Şimdi uzman olmaya yaklaştığımı hissediyordum.

[Qing Cai Baiyu Tang]

Seviye: 4

Can: 168

Saldırı: 15-29 (Canavar Kılıcı 7-12)

Savunma: 20

Ün: 0

Şans: 0

Hmm! Mükemmel! Şimdi domates toplamaya geri dönebilirim.

———ÇEVİRMEN NOTU——–

Buradan anlayacağınız üzere domates diyip boş geçmeyin kahvaltıda ve yemeklerde yiyin: D

Reklamlar