Tlt 68


Çeviri için Useless1, kontrol  ve edit için Wertyul arkadaşımıza teşekkürler. Keyifli okumalar…

Xu Lin ve Xin Yu odamda gözükmüştü. Xin Yu benim aldığım patates cipsini tutup yerken gülümseyerek bana bakıyordu. Xue Han da yatağımda sıkışık bir şekilde oturuyordu.

Xu Lin’in kırmızı yüzü şuan ki heyecanını gerçekten yansıtıyordu.

“Lin Fan bu gerçekten çığır açan bir iş. Biliyorsun kimse efsanevi mor ekipmanı elde edememişken sen tek başına başardın ve kesinlikle bunu yapan dünyada ki tek kişisin.”

Gülümseyip Xu Lin’ cevap verdim. “Lin abla beni övme aksi halde gururdan öleceğim.”

“Peki söyle bakalım nasıl kazandın?Xu Lin tüm göğsünü doğrulttu. İlk önce kadınsı kokusu ve şimdi de yaptığı hareket yüzünden biraz kendimden geçmiş gibi hissettim.

“Sadece gözünü dikip bakma. Çabuk ol ve nasıl kazandığını anlat.” Xin Yu yatağıma oturup iki beyaz kolunu omzuma yanaştırdı. Dolgun göğüsleri koluma baskı yapıyordu. Böyle bir yakınlık yüzünden kulaklarımın kızarmasına engel olamadım.

“Ben gerçekten buna dayanamıyorum.” Nazikçe Xin Yu’yu geri ittim ve Xue Han’a baktım ama o sinirli gözükmüyordu. Daha sonra ciddi bir şekilde “Geçen sefer vahşi at ovasında seri görev yaptım ve mavi bir eldiven kazandım. Ama görevin tamamlanmasından sonra ovada ki hayvanlar yenilendi ve artık bana uygun değillerdi. Haritanın kenarında ki bölgede küçük bir dağ yolu buldum. Ve dağ yolunun sonunda alan saldırısı olan bir Patron sınıfı canavar diğer haritaya geçişi koruyordu.” Dedim.

Xue Han ve Xin Yu güzel gözlerini dört açarak bana bakıyorlardı. Bir bardak su alıp bir yudum içtikten sonra konuşmaya devam ettim. “Çok güçlüydü ve büyüsünün felç etkisi vardı. Her yarım dakikada 2 saniye sersemliyordum. Yenmek için 4 set orta boy iksir ve 1 saat harcadım. Ama ödül mükemmeldi. 3 yüksek seviyeli ekipman ve bir yetenek kitabı. Diğerlerine bakmaya zamanım olmadığından sadece kolyeye baktım. (Ç.N: kim bilir diğerleri nasıldır 😀 )

Xu Lin dudaklarını büzerek gülümsedi ve “Bu sefer gerçekten yaptın. %45 şifa etkisi artışıyla Xue Han dünya klasında bir rahip olur ve etkinliği kazanma şansımız büyük ölçüde artar.” Dedi.

Başımla onaylayıp “Doğru kolyenin özellikleri de yüksek. Sadece eklediği canlılık bile 37 puan yani diğer rahiplerle karşılaştırıldığında Xue Han’ın 300den fazla canı olacak. Düşük saldırılı bir hırsızın bile onu öldürmek için uzun zaman gerek.” Dedim.

Bu arada konuyu değiştirip “Ama kolyenin istediği seviyenin 30 olduğunu hiç düşündünüz mü? Xue Han’ın 25.seviyeden 30.seviyeye 2 günde geleceğine inanıyor musunuz?” Dedim.

3 güzel kız aniden dondu. Gülümseyip apara topar bir çözüm ürettim. “Etkinlik başladığında onun kolyeyi takıp takmaması gerçekten önemli değil. Kombine gücümüz Jiangsu da kesinlikle ilk 3 de. Yani en azından seviyelerimizle mutlak bir avantajımız var.”

“Evet… bu doğru.” Xin Yu hafifçe gülümsedi ve yanındaki Xue Han’ın omzuna hafifçe vurup (Ç.N: animelerde genelde küçük kızların akfalarına hafifçe vurup hatta dokunup elini gezdirerek okşuyor ya ondan 😀 yada bebeklerin pış pış yaparlarya oda olabilir 😀 ) “Bizim küçük güzel Xue Han’ımız dünyadaki ilk mor kolye için Lin Fan’a nasıl karşılık vereceğine karar verdi mi?” Dedi. (Ç.N: atla kollarına Lin Fan geçen bölüm hayal kuruyordu 😀 )

Xue Han sadece gülümsedi ve bir şey demedi. Bunun Xin Yu’yu zapt etmek için en iyi yol olduğunu öğrenmiş gibiydi.

Xu Lin güldü ve “Lin Fan mor kolyenin en az 500.000 RMB (228.780 TL) olduğunu tahmin ediyorum. Ama şuan da o kadar sermayem yok. Şimdilik sana 50.000 (22.878 TL) vereceğim kalanını da büyüdüğümüz zaman vereceğim. Geçen sefer Shan Shan’dan kazandığın parayla beraber hesabına 80.000 (36.604 TL) aktaracağım.” Dedi.

Bu kadar kısa sürede 50.000 kazandığımdan mutlu olmaya bile zamanım olmamıştı. Tartışma aramadan “Lin abla. Bu kolye Xue Han’ın kullanması için ve gerçekten 500.000e satılmadı. Bana sadece 50.000 (22.878 TL) versen yeter. Daha sonra ekipman satıldığında 1/3 komisyonumun kalanını alırım.”

Xu Lin başıyla onaylayıp “Buda iyi. Hadi kasılmaya gidelim turnuva 2 güne başlayacak.” Dedi.

Herkes kendi odasına gitti. Ama tam Xue Han odadan ayrılırken onu durdurup “Xue Han kolyeyi şehre geldiğimde vereceğim.” Dedim.

Xue Han başıyla onaylayıp gülümsedi ve “Lin Fan ben gerçekten minnettarım. Bir dahaki sefere sana yemek ısmarlayacağım.” Dedi.

Ne zaman yemek yiyeceğimizi merak ederken oyun kaskını takmaya gittim. Xue Han aniden bana doğru dönüp “Ayrıca atıştırmalıklar için teşekkür ederim.” Dedi.

Xue Han’ın kar beyazı yüzünün kızarmasını görmek çok çekiciydi.

Başımla onayladım ve Xue Han da odasına gitti. Aceleyle kalan 2 ekipmanı kontrol etmek için kaskı taktım. Hayal meyal birisinin kılıç olduğunu hatırlıyorum. Umarım müthiş bir kılıçtır.

Çevrimiçi olduktan sonra uçurumun tarafındaydım. Daha hareket bile etmeden sistem bildirimi gördüm.

Sistem bildirimi: Bataklık Koruyucusu tarafından saldırıya uğradınız. 2 saniye felç geçirdiniz.

Eh? Patron çoktan yeniden mi doğmuştu?

Yazılmamış [Moon Monochrome] kuralına göre tüm NPC patronları ilk kesildiklerinde en yüksek derece ekipman ve yetenek kitapları verirdi. Yeniden doğduktan sonra kesildiğinde tek kazanılan düşük dereceli ekipmanlardı. Ayrıca ekipmanlarımın dayanıklılıklarının yarısı çoktan bittiği için onu yeniden öldürmem beni tamamen bezdirirdi.

Ama Patron oldukça hızlı yeniden doğuyordu. Süre 30 dakikadan azdı. Öldürmek 2500 ün verdiği için ün kasmak için mükemmeldi. Hatırladım. Shan Shan tüm gece ün kasacağımızı söylememiş miydi? Saat neredeyse ondu ama o hala online değildi. Bu onun her zamanki tarzı değildi.

Her neyse ilk kalan 2 ekipmana bakmalıydım. İlki koyu bir kılıçtı.

[Karanlığın Kılıcı] ( Mavi Ekipman )

Saldırı: 170-245

Kuvvet: +28

Canlılık: +24

Çeviklik: +21

Seviye gereksinimi: 32

Ha ha ha! Çılgınca gülüyordum. Shan Shan kendiyle 2 gün bile övünemeden onunkinden daha güçlü çift elli bir kılıç kazanmıştım. Her ne kadar mavi ekipman olsa da şuan da kesinlikle en iyi uzun kılıç olmalıydı. 32. Seviye istemesi çok kötüydü. Bilgilerime baktığımda çoktan 30.seviye olduğumu gördüm. Bataklık koruyucusundan kazandığım aşırı yüksek deneyim sayesinde 30.seviye olmuştum. Sanırım turnuvadan önce 32.seviye olmak mümkündü.

Beni depresif yapan şey giydiğim tüm ekipmanların yıpranmış olmasıydı. Eğer bu durumda koruyucuya saldırsaydım ekipmanlarım kırılabilirdi ve buna değmezdi. Bu günlerde nereden başka bir üst düzey ekipman bulacaktım?

Başka bir ekipman daha olduğundan hızlıca ona da baktım…

——————-ÇEVİRMEN NOTU——————-

Eğer toplu atmasaydım kesinlikle burada bırakırdım o kadar net 😀 Tabi sonra bana söverdiniz :D:D

Son Ekipmanın özellikleri ne? Yetenek kitabı hangi sınıfın? 30.seviye olduğundan yeni yetenek öğrenecek mi? Merak mı ediyorsunuz? Diğer bölüme geçip okuyun ve öğrenin..

Kılıçların Düellosu – bölüm 1 😀

[Gece Elflerinin Kılıcı] ( Mavi Ekipman ) [Karanlığın Kılıcı] ( Mavi Ekipman )

Saldırı: 120-175  —————————– Saldırı: 170-245

Kuvvet: +21 ————————————Kuvvet: +28

Canlılık: +24 ———————————–Canlılık: +24

Çeviklik: +16 ———————————–Çeviklik: +21

Seviye gereksinimi: 26 ———————-Seviye gereksinimi: 32

Kazanan Lin Fan 😀

Reklamlar