Tlt 4


Çeviri için Useless1, kontrol düzenleme için Wertyul arkadaşımıza teşekkürler. Keyifli okumalar…

“Güçlenmek için aramızdan biriyle parti* kurmaya ne dersin? Bu şekilde daha hızlı gelişirsin. Hangimizi seçmek istiyorsun ?

Xu Lin bana gerçekten çok önem veriyordu. Benim ihtiyaçlarıma öncelik veriyordu.

Kızlara bakıp biraz düşündükten sonra ayağa kalktım.

Xu Lin’i seçemezdim. Patron o olduğundan etrafa emir veriyordu. Eğer tavrını değiştirirse ilerde bizim için sıkıntı olurdu

Xin Yu’yu da seçemezdim. Becerileri uygun olsa da kişiliği sorun olacaktı. Eğer aniden çıldırıp oyundaki elbiselerini çıkarırsa bu benim rezil olmama neden olmaz mı ? Ayrıca onla çok yakın olmak istemiyorum . Onun geçmişini çoğu kişi kabullenemezdi.

Li Qing eğer psikolojisini dikkate alırsak daha kötü bir seçenekti. O sıklıkla müşterilerini prezervatif kullanmamaları için teşvik ediyordu. Böyle pervasız bir kadın benim için çok riskli olurdu.

….

Biraz düşündükten sonra Lu Xue Han’ı seçmeyi düşündüm. En azından ona daha çok sempati duyuyorum.

Xu Lin güldü ve ” Xue Han’ı seçiyorsun değil mi? Bu güzel oldu. Hiç değilse can basabildiği için daha az şifa iksirine ihtiyaç duyacaksın.

Kafamı sallayıp Lu Xue Han’ı seçtim.

Xu Lin bir ziyafet organize etti. Şaşırtıcı bir şekilde Xin Yu’ nun yapıp getirdiği yemekler herkesin ağzının suyunu akmasına neden oldu. Bacaklarını açmadaki yeteneğinin yanında yemek yapmada bu kadar yetenekli olduğunu tahmin edemezdim. Eğer bakire olsaydı onunla evlenmek oldukça iyi bir fikir olurdu.

Xu Lin elindeki kırmızı şarabı havaya kaldırıp ” <Moon Monochrome>’ daki klanımızın şanına kadeh kaldıralım.” dedi.

“Şerefe!”

Xin Yu güldü ve ” Klanımızın ismi ne olacak? Bunun hakkında düşünmeliyiz.” dedi.

Xu Lin bir süre sessiz kaldıktan sonra güldü ve ” Neredeyse bunu unutuyordum. Önerisi olan var mı? Kısa bir isim daha iyi olur.” dedi.

“Gül? Gül Birliği nasıl olur?”

“Cinsiyet farkı gözeten bir isim seçmeyin. Bence Parlayan Ay kulağa daha hoş geliyor.

“Hadi ama! Hilal Ay kulağa daha hoş gelmiyor mu ?”

Uzun bir tartışmanın ardından Xu Lin bana beklenti içinde baktı ve “Xiao Lin sen ne düşünüyorsun? ” dedi.

Biraz düşündükten sonra ” Kolay hatırlanmalı ama süslü olmamalı. Biz servet kazanmak için oynuyoruz dünyayı fethetmek için değil.” dedim.

Xu Lin’in başını salladığını görünce konuşmaya devam edip ” Tabiri caizse isim zarif yada kaba olmamalı. Eğer çok zarif olursa bu insanların bizden hoşlanmamasına ya da bize zorbalık etmesine neden olabilir. Eğer çok kaba olursa diğerlerini tiksindirebilir. Bizim ana odağımız para kazanmak olacağı için yaygın yada normal bir isim daha iyi olur.” dedim.

Xu Lin kafasını yeniden sallayıp onayladıktan sonra ” O zaman hangi ismi seçmemizi öneriyorsun? Kısa bir isim olursa daha iyi olur.” dedi.

Biraz düşündükten sonra kafamı kaldırıp Xu Lin’e bakıp ” Şey… Yeşil Sebzeler nasıl?” Dedim.

Xu Lin bir süre sessiz kaldıktan sonra kararlı bir şekilde ” O zaman karar verildi. Klanımızın ismi Yeşil Sebzeler olacak.” Dedi.

Xin Yu bu ismi kabul etmediğini söylese de patron çoktan kabul etmişti.

Saçma bir sahneyi düşünürken içimden gülüyordum. Gümüş renkli bir zırh ve elimdeki tanrı seviye bir kılıçla bir grup kıza <Moon Monochrome> ‘da sayısız yeni başlayan oyuncunun üstüne basıp ilerlerken önderlik edip gülerek ve şarkı söyleyerek “Biz felaket getiren solucanlarız . Biz felaket getiren solucanlarız.” Diyordum.

Herkes sıcak çorba dahil tüm yemekleri tereddüt bile etmeden çabucak yedi. Yemeğimi bitirdiğimi görünce Lu Xue Han kollarımdan çekerek ” Lin Fan lütfen bana oyunu yüklemekte ve ekipmanları 2. yatak orasından şuraya taşımamda yardım et . Denemek istiyorum.” Diye fısıldadı.

Lu Xue Han’ın gösterdiği odaya baktım ve şaşırmış bir ifade ile ” Ama o benim odam değil mi? ”

Lu Xue Han şaşırmış bir şekilde bana baktı ve ” Ama Xu abla bizim odayı paylaşacağımızı söylemedi mi?” Dedi.

Ben nasıl odayı bu canlı genç kızla paylaşacaktım?

Bir şey olmaması adeta bir mucize olurdu.

Xu Lin’in bana bakarken gülmemeye çalıştığını görüyordum. Ciddi bir şekilde Lu Xue Han’a bakıp “Bu sadece şakaydı. Hangi odayı alacağını yine sormalısın ” dedim.

Xu Lin benim söylediğim sözleri duyunca beni gözleriyle süzüp Lu Xue Han’a dönüp ” Xue Han diğer odaların kızlar tarafından alındığını görüyorsun. Xiao Lin’in odasının yanında küçük bir stüdyo var. Orda uyuyabilirsin. Oyun oynamak içinde büyük bir oturma odamız var. Çok konuğumuz olmayacak onun için lütfen şimdilik katlan. Oyun konsolları kanepenin yanında kurulu olacak. Kanepede oturarak oyun oynamakta pek kötü sayılmaz.” Dedi.

Xu Lin’in sözleri makul olduğundan ve başka bir seçeneği olmadığından daha fazla düşünmeden Lu Xue Han kabul etti.

Kalan şeyler basitti. Lu Xue Han’ın ekipmanını kullanarak herkese montajı gösterdim. Kask ve konsoldaki bağlantı noktaları işaretlenmişti. İçtenlikle konuşursak aslında bu tak kullan stili bir ekipmandı. Benim en çok ilgilendiğim <Moon Monochrome>’un geleneksel klavyelerden tamamen farklı olan çalıştırma klavyesiydi.  <Moon Monochrome>’un klavyesi bir tür sıvı kristalimsi endüktör*den yapılmıştı. Fişe başlı değilken kalıplanmış cam tahtaya* benziyordu.Ama fişe takıldıktan sonra parlak koyu mavi renk ışık yayan esnek bir klavyeye dönüşüyordu. Ancak parmaklarımla dokunduğumda çok garip bir şey hissettim. Her ne kadar daha önce bir kadının göğsüne dokunmamış olsam da atalarımın adına yemin edebilirim ki bu his bir kadının göğsüne dokunmaktan daha güzeldir.

Kızlara döndüm ve “Tamam o zaman herkes denesin. Oyun konsolunda yüklü küçük bir oyun var. Onu kullanarak kontrolleri herkes denesin böylece yarın oyun başladığında bir problem yaşamazsınız.” Dedim.

Sanırım benim sözlerim biraz etki yaratmıştı. Herkes oyun setini alıp odasına koşmaya başlamıştı. Xu Lin güldü ve ” Her kaskın kendine has benzersiz bir oyun hesabı var. Kaskı ilk taktığınızda gözbebeğiniz tarayacak onun için kaskın çalınması gibi bir şeye endişe duymanıza gerek yok.” Dedi.

“Neyse kapıyı kilitliyorum yarın alışverişe giderken beni çağırın.”

——-CEVİRMEN NOTU——-

Parti : Oyunlarda kurulan seviye atlamanızı kolaylaştıran 1den fazla kişinin beraber deneyim yada ekipman kazanmak için kurulan grup.

Endüktor : Alternatif akımla beslenen devrelerde, manyetik akıyı değiştirmek suretiyle akım (indüksiyon akımı) yaratan araç. İndüktör, içinden geçen akım değiştikçe iki ucu arasında potansiyel farkı oluşan bir devre elemanı, bir çeşit akım kaynağı.

Kalıplanmış cam tahta ( oyundaki klavye) : fişe takılı değilken şunun gibi bir şey

Reklamlar