Tlt 37


Çeviri için Useless1, kontrol / düzenleme için Wertyul arkadaşımıza teşekkürler. Keyifli okumalar…

“Prenses sizi geri götürmek için ne yapabilirim?” Şuan endişeli olduğum şey buydu.

Prensesin ruhu kaybolurken “Bu ruh değneğini al. O benim bodrumdaki bedenimi bulman konusunda ruhum sana rehberlik edecek. Onu bulmalısın.” Diye fısıldadı.

Prensesin ruhu yavaş yavaş yok olarak değneğe girmeye başladı. Canım dolduktan sonra bodruma doğru ilerlemeye başladım. Prensesin bedeni oradaydı göze hoş gelmese de hayalet şeklinden binlerce kat iyiydi.

Değneği prensesin vücuduna yaklaştırdığımda beyaz ışık çıktı ve prenses gözlerini açtı. Gözlerini açtığında şaşırsa da rahatlamış ve müteşekkir bir ifade takındı.

“Beni kurtardığın için teşekkür ederim. Bedenim hala zayıf bana şehre kadar eşlik edebilir misin?”

Düşünmeden onayladıktan sonra sistem bildirimi aldım.

Sistem bildirimi: Sıralı görev <Prenses Misha’ya Kasırga Şehrine kadar Eşlik et> görevini kabul ettiniz. Yolda prensesin güvenliğine emin olun.

Prenses Misha kalıp yavaşça dışarı yürümeye başladı. Dur biraz… Dışarıda canavarlar var. Aptal kadın nasıl böyle dışarı gidebilirsin.

Hemen dışarı koşup prenses arkamdayken görevi tamamlamak için canavarları öldürdüm. Zor olmasa da üst üste iskelet savaşçı gruplarıyla dövüşmek komik değildi. Uzakta yüksek seviyeli bir büyücü parmağıyla bizi gösterip “Şuraya bakın yakışıklı bir erkek, canavar gruplarıyla savaşıyor. Hey o bizim şehrin 1.si Qing Cai Baiyu Tang değil mi?” Dedi.

Prensesin güvenliği için şehre kadar savaşarak geldim. Misha beni bir şey demeden takip etti. Npc olduğundan salakça bir şeyler söylemeyecekti.

Npc ile beraber gelen bir oyuncu görmek herkesi şaşırmıştı etrafta birçok izleyici vardı. Lancenin olduğu sokağa gittiğimde hala sefil bir görünüşü vardı. Ama arkamdaki Prenses Misha’yı gördüğünde kırışmış yüzüyle öyle bir güldü ki izleyen insanların tüyleri diken diken oldu.

“Genç adam o uğursuz şeytanların elinden prensesi kurtaracağını beklemiyordum. Teşekkür ederim.”

“O zaman ödülde cömert ol” hiç düşünmeden pat diye söyledim.

Lance bir süre olduğu yerde bir şey demeden durdu. Görünüşe göre sözlerim programı etkilemişti ama şanslıyım ki hata oluşmadı.

“Tabi ki ödüllendirileceksin. Prenses güvenle geri geldi eski kral çok sevinecek. İşte ödülün.”

“Ding~”

Sistem bildirimi: [Prenses Misha’yı Kurtar] görevini tamamladınız. 82,000 deneyim, 12 altın sikke, +500 Ün ve [Muhafızın Zırhı] kazandınız.

Başka bir ekipman süper.

[Muhafızın Zırhı] ( Mavi Ekipman )

Savunma: 52

Canlılık: +16

Kuvvet: +14

Çeviklik: +15

Seviye gereksinimi: 21

 

Evet, mavi zırh. Görev tam ihtiyacım olanı vermişti. Ooh doğru prensesin hayaletini öldürdüğümde 2 ekipman ve kitap kazanmıştım. Envantere baktım.

[Hayalet Eldiveni] ( Yeşil Ekipman )

Savunma: 26

Canlılık: +10

Kuvvet: +8

Seviye gereksinimi: 18

[Cadı Şapkası] ( Yeşil Ekipman)

Savunma: 14

Canlılık: +8

Zeka: +11

Seviye gereksinimi: 18

[İlahi Koruma] ( Büyü Kitabı )

Rahip bu büyüyü öğrendiğinde kendini ya da dostunu bir koruma kalkanı ile koruyabilir

Uzun süre ayakta uyudum. Son zamanlarda düşen ekipmanların çoğu Xu Lin için uygundu. Neyse ki [Hayalet Eldiveni] bana uygundu. Ayrıca Xu Lin gibi zayıf büyücüler bunu giyemezdi (Ç.N: kendini rahatlatıyor :D)

Uzun zaman sonunda Xue Han için büyü kitabı düşürmüştüm. Grubumuzda benden sonra 2. sırada geliyordu (Ç.N: seviye olarak). Üstün becerileri olmaya yüksek seviyeli oyuncular işe yaramazdı.

Kullanabileceğim ekipmanları giydikten sonra müzayede salonunda [Askerin Zırhı]’nı 1200 RMB ( 533 TL )’ye satışa koydum. Yüksek seviye oyuncuların sayısı arttıkça düşük ve orta seviye ekipmanların fiyatı artıyordu eğer 1 hafta daha beklersem bu ekipmanı anca 100 RMB ( 44 TL )’ye satardım.

Xu Lin ve Lu Xue Han’ı şehre gelmeleri için aradıktan sonra ekipmanlarımı yeniden düzenledim. Hala ekipmanı olmayan bölümler olsa da yine de tüm ekipmanlarım şuan için üst düzel özelliklere sahipti.

[Qing Cai Baiyu Tang] ( Kılıç Ustası)

Seviye: 22

Can: 1020

Saldırı: 150-186 (x110%)

Savunma: 152 (x110%)

Ün: 1110

Şans: 0

Ekipmanlar:

Eller – Çam Ormanının Büyük Kılıcı] ( Yeşil Ekipman )

Saldırı: 24-45

Kuvvet: +8

Canlılık: +7

Seviye gereksinimi: 12

Göğüs – [Muhafızın Zırhı] ( Mavi Ekipman )

Savunma: 52

Canlılık: +16

Kuvvet: +14

Çeviklik: +15

Seviye gereksinimi: 21

Bacaklar – [Gaddar Kurdun Bacak Koruması] ( Yeşil Ekipman )

Savunma: +8

Canlılık: +3

Kuvvet: +2

Seviye gereksinimi: 4

Kollar – [Hayalet Eldiveni] ( Yeşil Ekipman )

Savunma: 26

Canlılık: +10

Kuvvet: +8

Seviye gereksinimi: 18

[Cenazeci Yüzüğü] ( Mavi Ekipman )

Kuvvet: +15

Canlılık: +12

Çeviklik: +16

Özel etki: Bu yüzük takılıyken yapacağınız saldırıların hasarlarının %3ü sağlığınızı yeniler.

Seviye gereksinimi: 20

[Sadakat Kolyesi] ( Sınıfsız )

Canlılık: +10

Kuvvet: +12

Zeka: +8

Çeviklik: +14

Ekstra: Yeteneklerin başarı oranını %50 arttırır.

İstatistiklerime baktığımda dilim tutulmuştu. [Moon Monochrome]’da iyi ekipmana sahip olmak çok önemliydi. Eski canım 742 iken 2 yeşil 2 mavi ekipman giydiğimde 1020 oluyordu. Tüm ekipmanlarımı çıkardığımda canım 500 bile değildi. Saldırıdan bahsetmiyorum bile. Ekipmanlarım bana +61 kuvvet veriyordu. 24-45 saldırısı olan silahı da ekleyince toplam saldırım 150-186 olmuştu. Aynı seviyede normal kılıç kullanan ve yüksek özellikli ekipmanları olmayan birinin saldırısı anca 65-80 olurdu. Onların 20.seviye canavarları zorlanmadan kesebileceklerinden şüpheliydim.

Şuan birkaç oyuncuda yeşil ekipman varken çoğu oyuncu beyaz ekipmanlarla geziyordu. Şuan yeşil ekipmanı olanlar uzman diye adlandırılırken benim gibi 2 tane mavi ekipmanı olan birinin sokağa çıkmaya cesaret edemezdi. Diğer türlü biri hatıra için fotoğraf çekip foruma koyarsa kesinlikle ünlü olurdum.

 

[Moon Monochrome]da ekipmanlar 10a ayrılıyordu. Silah, kalkan, kask, göğüs zırhı, bacak koruyucusu, ayakkabı, eldiven, pelerin, kolye ve yüzük. 6 tip ekipmanım vardı ve çoğu 10.seviye ya da daha düşük beş para etmez yeşil ekipmanlardı. Yani çok mükemmel şeylere sahip değildim. (Ç.N: Oklavayı alıp geliyorum Lin Fan ). Ancak şuan ki durumda bu ekipmanlar kesinlikle rakipsizdi.

——————ÇEVİRMEN NOTU—————-

3 gün mü kaldı ne 😀

Lin Fan, shan shan ile ne zaman karşılaşacak? Shan shan’ın sevgilisi var mı? Hançer ne kadara satılacak? Öğrenmek mi istiyorsunuz? Bekleyin okuyun öğrenin 😀

Reklamlar