Tlt 26


Çeviri için Useless1, kontrol düzenleme için Wertyul arkadaşımıza teşekkürler. Keyifli okumalar…

146!’ ’78!’ ’88!’

[Ağır Vuruş] ve ardından kullandığım [Kombo] ile hırsızlardan biri anında öldü. Murong Shan Shan da büyücü arkadaşıyla beraber diğer hırsızları öldürdü.

Gizlenme yeteneği olmayan hırsızı öldürmek kesme tahtasının üzerindeki taze balığı kesmekten farksızdı. Hırsızın adı “Efsanevi Kasık”‘tı ne kadar kaba bir isimdi. Savaş günlüğüne baktığımda öldürdüğüm hırsızın adının “Harika Kasık” olduğunu gördüm. (Ç.N: Fairy tail de popo takımı vardı burada da kasık takımı çıktı 😀 )

Ne kadar kaba bir grup.

Murong Shan Shan hızlıca harekete geçti. Bu sefer 7-8 kişilik grup yanımıza geliyordu.

Gruba liderlik eden savaşçı [Ağır Vuruş] ve [Kombo] yeteneklerini kullanıp büyücümüzü anında öldürdü. Bunu gördüğümde kafamın uyuştuğunu hissettim. Bu onların oynayış tarzı mıydı? Zevk için oyuncu öldürmek?

“Bu o.”  Murong Shan Shan bana doğru eğildi sesi titriyordu. Bu arada bizim partideki canavar efendileri yıldırım ve ateş topları tarafından vuruldu.

“Çatlak Savaşçı? Bizim şehirde 1. olan Çatlak Savaşçı ?”

Yüzünde belirsiz bir yara olan orta yaşlı bir adam. Arkasındaki birkaç kişide onun gibi acınası bir görünümdeydiler. 3 hırsızın onların grubuna ait olduğunu tahmin etmek kolaydı.

“ha ha biri 3. diğeri de şehirde 9. bu sefer hasat çok iyi olacak. Murong Shan Shan hala güzelsin. Benim küçük kardeşimle olan şeyi hatırlıyor musun?”

Çatlak Savaşçı konuşmasını bitirdiğinde grubundaki oyuncular bize doğru [Buz Oku] ve [Sonsuzluk Akışı] yetenekleri ile saldırmaya başladılar. Bizim partideki canavar efendileri anında öldüler.

“Ne yapacaksın?” Murong Shan Shan büyük ihtimal böyle bir durumda hiç kalmamıştı benden destek alırken titriyordu. (Ç.N: Lin Fan birazdan Savaş mı istiyon Come on!!! Der 😀 )

Hiç bir şey demedim. Ona bir şişe ketçap verip parti sohbetinden “İçtikten sonra Goleme doğru koş. Ben ilgisini çekeceğim.” Dedim.

Murong Shan Shan bir şey demeden ketçabı içti ve arkasına bakmadan aniden geri çekildi. Bu kız zekiydi. Eğer söylediğimi yapmazsa yine seviye düşecekti. Hem de bu sefer oyuncu öldürme durumu olduğundan 2 seviye düşecekti.

Karşımızdaki 8 kişilik gruba baktım. Okçuların yeteneklerinin bekleme süresi hala dolmamıştı. Bu güzel bir fırsattı.

Onların tarafına aniden koşup [Ağır Vuruş] ve [Kombo] ile saldırdım.

“ISKA” ( Ç.N: öldürmeyen Allah öldürmez yapacak bir şey yok. )

Lanet olsun. Birkaç okçu benim kombomdan kaçınmıştı.

“324!!”

Çok güzel. Kritik vuruş.

[Ağır Darbe]’nin kritik gelmesi “Tanrım bana a.. bahşet” isimli okçunun anında ölmesine yol açtı. (Ç.N: bunlar nasıl bir grup ya 😀 )

“Lanet olsun. Öldürün şunu.” Okçunun öldürülmesiyle grubun arasında karışıklık çıktığını gören Çatlak Savaşçı endişeyle emir vermeye başladı.

Burada kalamazdım. Aniden 19.seviye canavarların olduğu yere koşup dikkatlerini çektim. Rakip grup beni kovalıyorlardı. İlk başta benim gölgemi görüyorlardı ama birkaç saniye sonra karşılarındaki canavarlardı.

Çığlık sesleri sırayla duyuldu. Onların benim gibi 60 savunması olmadığı için 19.seviye canavarlar tarafından sırayla katledildiler. Onların aksine ketçap içtiğim için canımın yarısı çoktan dolmuştu. Canavarlardan uzaklaşıp Çatlak Savaşçının önünde durdum. Yüzünde ilginç bir ifade vardı.

“Kahretsin. Sadece bekle ve gör”

Beklenmedik bir şekilde Çatlak Savaşçı geri dönüş parşömenini kullanıp şehre döndü. Bu mu şehrin 1.si miydi ? (Ç.N: böyle tiplerin cesur olduğunu ne zaman gördük ki 😀 )

Murong Shan Shan Çatlak Savaşçının geri dönüş parşömenini kullandığı yere hüsrana uğramış bir şekilde bakarak ” Göreve devam edecek miyiz?” Dedi. (Ç.N: Ölüyordunuz be bi az dur soluklanın bir teşekkür et çocuğa ne bilem )

Golemin 1/10 canı vardı. Acele edip ona doğru koşarken “Çabuk canının dolmasına izin vermemeliyiz.” Dedim.

Rahipler olmadığı için üzerimizdeki yük çok fazla olmuştu. Neyse ki Murong Shan Shan biraz hazırlık yapmıştı. Goleme saldırırken bana 2 tane orta boy can iksiri verdi. İlk başta sevinsem de daha sonra bu kızında yollu olduğunu düşünüp iç çektim. Orta boy can iksirinin tanesine 1 altın sikke verebilecek çok kişi yoktu.

“Qing Cai yardım et. Daha fazla dayanamıyorum.” Murong Shan Shan yardım istemeye başlamıştı.

“Lanet olsun. Şifa iksirin yok mu?”

“Hepsini sana verdim.”

“Bana karşı çok naziksin.”

“Kes şunu. Sadece yanlış sayıda verdim.”

2 tane daha can iksiri kullandıktan sonra sonunda 21. Seviye golem öldü.

Murong Shan Shan golemin cesedinin yanında mavi bir taş buldu. Mutlu bir şekilde “Görev bitti. Bu taşı 20.seviye mavi ekipmanla takas edebiliriz.” Dedi.

Şaşkın bir şekilde “Mantıksal olarak 21. Seviye patron sınıfı bir canavardan ekipmanda düşmeliydi. Nasıl hiç bir şey çıkmadı.” Dedim.

“Büyük ihtimal görev yüzünden. Qing Cai teşekkür ederim.”

“Dert etme. Para için buradayım sonuçta.”

“Sana demin o insanları öldürdüğün için teşekkür ediyorum.”

“Ben değildim. Onları canavarlar öldürdü.”

Murong Shan Shan sakinliğini kaybetti ve dişlerini gıcırdatarak “Kes şu saçmalığı ne dersen de teşekkür ederim.”

Bu kadar zorlayarak teşekkür edeceğini beklemiyordum. Ona ciddi bir şekilde bakıp “Anlaştığımız parayı geçen ki hesaba aktarırsın. Transferi yaptığında bana mesaj atmayı unutma ” dedim.

Murong Shan Shan kıkırdayarak “Merak etme kahraman Qing Cai. O zaman şehre geri dönelim ya da yapacak işlerin mi var ?” Dedi.

“Tabi ki hemen buradan ayrılmalıyız. Burada durup Çatlak Savaşçının daha çok adam getirmesini mi bekleyeceğimi düşünüyorsun. Bu arada ikinizin arasındaki ilişki ne? Neden bizim görevimizi mahvetmek için adam topladı? Ayrıca burada görev yaptığımızı nasıl biliyordu?”

Murong Shan Shan yanıp sönen gözlerle bana şaşkınca baktı ama bir şey söylemedi.

“Bu özel bir mesele. Lütfen üsteleme.”

Murong Shan Shan sırıttı ve konuşmaya devam etti.

“Özür dilerim. Şehre ilk ben gidiyorum. Daha sonra bana kasılırken eşlik eder misin?”

“Sanmıyorum. Kendim kasılmayı tercih ederim.”

“Humph. Erkeklerin benle parti kurmak için birbiriyle yarıştıkları kadar güzel biriyim ama sen beni garip bir şekilde reddediyorsun. Dürüst ol. Erkeklerle mi ilgileniyorsun?”

“Kendini yüceltme” derken parşömeni kullanıp şehre döndüm.

“Alçak herif. Bana yüz bile vermedi.” Dedikten sonra Murong Shan Shan da şehre döndü. (Ç.N: Nasılmış ekipmanı aldıktan sonra güle güle demeden gitmek sen hayırdır kızım 😀 )

….

Ekipmanlarımı onardıktan sonra neredeyse 17.seviye olduğumu gördüm. Dünyada ilk 3000 Çin’de 2000 içindeydim. Golemden iyi miktarda deneyim kazanmıştım. Ye Qiu ‘yi geçip şehirde 2. olmuştum.

Haritaya bakıp prensesin olduğu yere baktım. Çevreye aşina olmak için orda kasılmak iyi olacaktı.

“Lin Fan, ne yapıyorsun?” Lu Xue Han mesaj yollamıştı.

Mesjı gördükten sonra direk “Geçen sefer benim silahımı alan Murong Shan Shan’a görevinde yardım ediyordum. Katil oyuncularla karşılaştık. Onun için bu kadar uzun sürdü.” Diye cevap verdim.

Lu Xue Han cevap vermeden Xu Lin “Xiao Lin ücret talep ettin mi?” Diye sordu.

“Tabiki 700 RMB ( 310 TL ) ye anlaştık. Fena değil dimi?”

“He he he . Fena değil. Fena değil.”

————–ÇEVİRMEN NOTU————–

Beyler bugün yine iyisiniz kaç bölüm okudunuz 😀 Ellerimde derman kalmadı ama son ana kadar uğraşacağım 2 bölüm daha çıksa çok iyi olur 16’dan 26’ya geldik

Boru değil dün gece 12’de falan başladım hala uğraşıyorum. Yakında romantik bir bölüm daha olması lazım belki onu da yetiştiririm.

Lin Fan gelecekte ne yapacak? Mezarlık ve çevresi nasıl? Çatlak Savaşçı nasıl karşılık verecek? Çatlak ve Shan Shan arasındaki mesele ne? Bekleyin okuyun ve öğrenin kolay gelsin 😀

Reklamlar