Tlt 15


Çeviri için Useless1, kontrol düzenleme için Wertyul arkadaşımıza teşekkürler. Keyifli okumalar…

Xin Yu yemekten sonraki randevumuzu çoktan unutmuş gibiydi. Yemekten sonra odasına geri döndü. Ne mutlu ki biraz boş zamanım vardı. Oyunun forumunda bir şeyler okuduktan sonra oyuna geri döndüm.

Şuan ki 11.seviyemle sadece Çin’de 87.dim. Merak ediyordum diğer 86 abla ve abilerim nasıl kasılıyorlardı. Ama bu benim için önemli değildi ben altın için oynuyordum şöhret için değil.

Köydeyken hırsız sınıfı eğitmeninin yanına gittim. (Ç.N: sonunda beklediğim an geliyor beyler burası çok iyi. )

“Karanlıkların uzmanı olan hırsız sınıfını seçmek ister misin?

“Evet”

“Ding~”

Sistem uyarısı: Başlangıç yeteneğiniz hırsız sınıfıyla uyumlu değildir. Lütfen başka sınıf seçiniz. (Ç.N: neee dediğinizi duyabiliyorum güzelim yetenek uyumlu değilmiş. Ne anlar bunlar yetenekler ama göründüğü gibi efsanevi hırsız aslında hırsız değil 😀 )

Ne? Uygun değil mi? Bu da ne… Hayalim olan gölgelerde yaşayan suikastçı olmayı başaramamıştım.

Sinirli bir şekilde çevrede başka sınıf eğitmenlerine baktım. En sonunda Savaşçı sınıfını seçmeye karar verdim.

“Savaşçı olmak ister misin? İlerleyeceğin yolu seç. Sınıf değiştirmek sana 2 altın sikkeye patlayacak.”

Önümde çıkan seçenekleri gördüğümde şaşırmıştım. Savaşçı sınıfınında mı izlenecek yolları vardı?

1.Kılıç Ustası

2.Barbar (Baltalı Savaşçı)

Kılıç kullandığım için doğal olarak kılıç ustasını seçtim.

“Ding~”

Sistem uyarısı: Tebrikler bu köydeki ilk kılıç ustası oldunuz. +300 bonus deneyim puanı kazandınız.

Diyecek bir şey bulamıyordum. İlk olduğum için yüksek seviye ekipman yerine sadece deneyim mi veriyorlardı. Ayrıca sadece +300 mü?

Sınıf değişikliği tamamlanmıştı. İsmimin altında küçük karakterlerle “Çırak Kılıç Ustası” yazıyordu.

Sınıf değiştirdikten sonra yapılacak şey tabi ki yetenek öğrenmekti. Bu baya para gerektirecekti.

Yetenek öğrenme seçeneğini açtığımda öğrenebileceğim 2 yeteneğin olduğunu gördüm. “Ağır Darbe” ve “Kombo” yeteneklerinin ikisi de 50 gümüş sikke ediyordu.

[Ağır Darbe] ( Seviye 1 ): Temel saldırınızı %10 arttırır. Seviye yükseldikçe oluşacak yararda artacaktır. Bekleme süresi 10 saniye.

[Kombo] (Seviye 1): Düşmana saldırdığınızda ardışık vuruşlar yapmanıza olanak sağlar. Bu yetenekle vuracağınız her vuruş normal saldırınızın verdiği hasarın yarısını verir. Yeteneğin seviyesi yükseldikçe ardışık vuruşların sayısı artar.

Kötü görünmediği için yetenekleri öğrendim.

1 altın sikke karşılığında 2 yetenek öğrenmişti.

Sırada ne vardı? Tabi ki seviye atlamak…

Şuan 11. Seviyeyim ve deneyim barımın yarısı doluydu yakında seviye atlardım. 12.seviye olduğumda yeni kılıcımı deneyebilirdim. Geleceğim çok parlak gibi gözüküyordu.

Kurt vadisine gittiğimde direk olarak 11.seviye canavarların olduğu bölgeye gittim. Düşündüğüm gibi tüm kurtlar çoktan yeniden doğmuştu. Geçen seferden bu yana 2 seviye atladığım için saldırım ve savunmam yükselmişti. Böyle olsa bile yine de eski taktiğimi kullanarak yarığa girip kurtları teker teker öldürüyordum. Çoğu oyuncu bu kurtlarla savaşmayı düşünemezdi. Sonuçta çok az oyuncunun savunması bu kurtların saldırılarına karşı koyabilirdi. Şuan can basan kimse olmadığı için savaşmanın tek yolu kırmızı iksirleri kullanmaktı. Ama köydeki eczacının fiyatları çok pahalı olduğundan kimse bunu karşılayamazdı.

Oyunun programcısı kesinlikle sapık ve dengesizdi. 4.seviye vahşi köpeklerden sonra 5, 6 hatta 7.seviye canavarlar bile yoktu. 4. seviyeden sonra karşılaşacağın ilk canavar 8.seviye kurtlardı. Ve bu kurtları da 4.seviye oyuncular kesemezlerdi. Bu yüzden şu anda çoğu oyuncu hala 4. seviye kurtları avlıyorlardı. Seviye atladıkça düşük seviyeli canavarlardan kazandığınız deneyim azaldığında 7.seviye aşırı fazla zaman alıyordu. Güzel ekipmanları olmayanların 8.seviye kurtları öldürmesi imkansızdı. (Ç.N: herkes bunun kadar şanslı değil tabi.)

1 saat boyunca kurt öldürdükten sonra sonunda 12.seviye olmuştum. [Çam Ormanının Büyük Kılıcı]’nı kuşandıktan sonra tüm ekstra özellikleri kuvvete verdim. Kılıç ustası sınıfını seçtiğim için gönülsüz olamazdım. Yapabileceğim tek şey kuvvetli bir savaşçı olmaktı.

Yeni ekipmanımı kuşandıktan sonra saldırım oldukça arttı. Diğer niteliklerimde başkalarının ağzının suyunu akıttıracak kadar yüksekti.

[Qing Cai Baiyu Tang] ( Çırak Kılıç Ustası )

Seviye: 12

Can: 402

Saldırı: 50-86

Savunma: 54

Ün: 60

Şans:0

Ekipmanlar:

Eller – [Çam Ormanının Büyük Kılıcı] ( Yeşil Ekipman )

Saldırı: 24-45

Kuvvet: +8

Canlılık: +7

Seviye gereksinimi: 12!

Göğüs – [Askerin Zırhı] ( Yeşil Ekipman )

Savunma: +22

Canlılık: +4

Kuvvet: +3

Seviye gereksinimi: 8

Bacaklar – [Gaddar Kurdun Bacak Koruması] (Yeşil Ekipman)

Savunma: +8

Canlılık: +3

Kuvvet: +2

Seviye gereksinimi: 4

Bu 3 ekipmanla donatılmış bir karakter kesinlikle mükemmeldi. En azından şimdilik çoğu oyuncu 5.seviyede dururken durumumu hayal etmek bile güçtü.

Şuan ki halimle 11.seviye gri kurda 120 hasar verebiliyordum. Ve bu kritik hasar bile değildi. Neredeyse eskiye göre saldırım iki katına çıkmıştı. 11.seviye kurtları 4-5 vuruşta öldürebiliyordum. Kurt liderini bir kez daha öldürmeme rağmen ekipman düşmemişti. Aniden geçen sefer çok heyecanlandığım için köydeyken görev eşyalarını teslim etmeyi unuttuğumu hatırladım.

Yorgunluktan gözlerimi ovuşturuyordum. Kabaca söylersek yaklaşık 18 saattir oyundaydım. Yorgun olmama şaşırmamak gerekiyordu. Ama kızlar beni gerçekten şaşırtmıştı arkadaş listeme baktığımda şaşırtıcı bir şekilde hepsi oyundaydı. Dinlenmek dışında bir şey yapmayan kızlar şuan çılgın gibi oyun oynuyorlardı.

“Kızlar saat 19.45. Dinlenmeyi unutmayın. Bence şimdi uyuyun ve yarın erken kalkın.”

Bu mesajı yolladıktan kısa bir süre sonra cevaplar gelmişti.

“Şey. Ben uyumaya gidiyorum. Bir fincan kahve ister misin?” Bu Lu Xue Han’ın cevabıydı.

“Evet, erken uyu. Tam olarak 3.00 da seni kaldıracağım.” – Xu Lin

“Seninle beraber uyumamı ister misin? Bu arada yürüyüşü yarın gece yapalım. Peki, bu gece ne yapmak istersin?” – Xin Yu

Liu Yun sadece soğuk bir cevap vermişti. “İyi uyuyorum.”

Li Qing büyük ihtimal bir canavarla uğraşıyordu mesajı öyle gibiydi. ” Evet… uyku… uyku.”

Joly nin cevabı bana soğuk terler akıttı. “Tamam, ama birlikte uyuyamayız.”

Gerçekten bu kız 24 yaşına gelmesine rağmen hala masum bir bakire kız gibi davranmaya daha ne kadar devam edecekti. Şuan kaç erkeği elinde oynattığını sadece tanrı bilirdi.

Joly ile karşılaştırıldığında meyve bile daha cazip geliyordu.

(Ç.N: Ne kadar varlık içindeki kızla meyveyi karşılaştırıyor. Her tarafı kız tabi miss)

Hepsinin cevabını okuduktan sonra köye döndüm. Köydeki açık arttırma binasında seviye 4 yeşil silahımı satış listesini 20 altın sikkeye koydum. İletişim bölümüne şehrimi ve telefon numaramı yazıp uyumaya gittim.

 

———CEVİRMEN NOTU———

Beyler nasılsınız görüşmeyeli artık ana konu başladı yeni karakterlerle karşılaşacağız yeni görevler yeni eşyalar 10.seviyeye geçti acaba şehir nasıl olacak Lin Fan neler yaşayacak bekleyip görün

Reklamlar