Tlt 12


Çeviri için Useless1, kontrol düzenleme için Wertyul arkadaşımıza teşekkürler. Keyifli okumalar…

Envanterimi kontrol ettiğimde 50 tane kurt dişi olduğunu gördüm. Üç tane görev tamamladığımız ve ekipmanlarımızın dayanıklılığı düştüğü için Lu Xue Han ile beraber köye doğru yürüdük. Şuanda tek başına 9.seviye canavarların üstesinden gelebildiği için seviye atlama hızımız inanılmaz oranda artmıştı.

Lu Xue Han kendi görevlerini teslim etmek için kendi köyüne giderken bende kendiminkine gittim.

“Genç adam. Köyün çevresindeki vahşi köpekleri öldürdün mü? Oooh. Evet öldürmüşsün. İşte ödülün. Lütfen kabul et.”

“Ding~”

Sistem uyarısı: < Köyü Koru> görevini tamamladınız. 1200 Deneyim, 10 Gümüş sikke ve +10 Ün kazandınız.

Sonunda deneyim ve para. Fazladan ün kazansam da o önemli değildi. Benim istediğim şey paraydı para… (Ç.N: Weed? Weed’ın kayıp dölünü bulduk beyler. 😀 )

Daha sonra 10 tane domatesi vermek için köyün batı kısmında ki Ahua’nın evine gittim.

“Aman tanrım. Domatesleri toplamışsın. Teşekkür ederim cesur savaşçı. İşte ödülün.”

“Ding~”

Sistem uyarısı: <Domatesleri Topla> görevini tamamladınız. 2800 Deneyim, 40 Gümüş sikke ve +20 Ün kazandınız. Bu görevi sadece siz tamamladığınız için özel bir ödül aldınız: Ahua’nın domates ketçabı x30

Ahua’nın ketçabı: 30 dakika boyunca maksimum canınızı 100 arttırır. Her saniye 3 can yeniler.

Açıklamayı gördüğümde bu oyunda böyle bir eşyayı yapan tasarımcıya bildiğim tüm duaları ettim. Bu kadar değerli bir tıbbi eşya. Oyunun ilerlerinde önemsiz olsa da oyun başında hayat kurtaran bir eşyaydı.

Hala mutluluk içindeyken kurt dişlerini teslim etmek için köy şefinin evine gittim. Burada nasıl bir sürprizle karşılaşacağımı bilmiyordum.

“Genç adam başarmışsın. Şimdi köylüler vadiye gidip işlerini yapabilirler. Sen bize cennet tarafından gönderilen kurtarıcısın.”Kurtların yeniden canlanacağını söylememek için kendimi tuttum. Şef ” Genç adam minnettarlığımı göstermek için ölen köy korumalarının şefi Ai Mi’nin eşyalarını sana veriyorum. Umarım onun son isteğini yerine getirirsin. Ancak ondan sonra köyümüz huzur bulabilir.” Dedi.

Bir sıralı görev mi?

Haha çok iyi

“Ding~”

Sistem uyarısı: <Kanlı Karşı Saldırı> görevini tamamladınız.10,400 Deneyim, 80 Gümüş sikke ve +30 Ün kazandınız. Ayrıca [Askerin Zırhı]’nı kazandınız.

Görev aldınız: <Ai Mi’nin Son Arzusu> ( Essiz Görev )

Tebrikler. 9. Seviye oldunuz.

Tüm bu sürprizlerden sonra istatistiklerime bakmadan doğruca kazandığım ekipmanın özelliklerine baktım.

[Askerin Zırhı] ( Yeşil Ekipman )

Savunma: 22

Canlılık: +4

Kuvvet: +3

Seviye gereksinimi: 8!

Vay canına. İnanılmaz bir zırh. Sadece savunması iyi değil verdiği ekstra özelliklerde olağanüstü. Yakın dövüş için çok uygun. Şuanda köydeki oyuncuların yarısından azı yeşil ekipman giyiyor. Ama ben tek başıma 3 yeşil ekipmana sahibim. Sanırım diğerleri beni görse imrenmekten ölürlerdi. Sanırım kalabalıktan kaçınmak şuan için daha iyi olacaktı. Zaten yalnız kurt olmak kötü değildi.

Zırhı giydiğimde daha zinde olduğumu hissettim. Seviye atladığımda kazandığım bonus özellikleri kuvveti arttırmak için kullandıktan sonra istatistiklere baktım. Karşımda beliren ekranı gördüğümde neredeyse kalbim duruyordu.

[Qing Cai Baiyu Tang]

Seviye: 9

Can: 304

Saldırı: 30-48 (Canavar Kılıcı:7-12)

Savunma: 43 (Askerin Zırhı:+22)

Ün: 60

Şans:0

Diyebileceğim tek şey süperdi.

Daha sonra yeni aldığım göreve baktım.

<Ai Mi’nin Son Arzusu> : Köy koruyucularının kaptanının arzusunu yerine getir. Kurtların liderini öldürüp başını köy şefine götür.

Köyde başka bir görev bulmak amacıyla dolaşsam da başka bir şey bulamadım. Görünüşe göre başlangıç köyündeki son görev kurt liderini öldürmekti.

2 gümüş sikkeye ekipmanlarımı tamir ettirdim. Ama şuan neredeyse 2 altın sikke değerinde param olduğu için bu beni rahatsız etmedi. Lu Xue Han’ın tamir için parası olup olmadığını merak etsem de beraber avlanırken kazandığımız parayı paylaştığımız için şuan en az 50 gümüş sikkesi olmalıydı.

Bir kez daha buluşmak için sözleştiğimiz kurt vadisine gittim. Vardığımda çoktan beni sabırla beklediğini gördüm.

“Hadi kurt liderini öldürelim” Dedim bağırarak.

Lu Xue Han şaşırdı ve ” Kurt lideri mi? Ben öyle bir görev almadım ” dedi.

Aniden görevin essiz olduğunu hatırladım. Büyük ihtimal görevi ilk bitirene veriliyordu.

Kıskanabileceğinden korktum ve ” Aman boş ver. Ormanın derinine inmemi gerektiren bir görev aldım. Burada 9.seviye canavarları avlayarak hızlıca seviye atlayabilirsin.” Dedim. (Ç.N: Güzelim kızı direk sattı beyler. )

“Tamam. Dikkatli ol”

Lu Xue Han 9. seviye canavarların olduğu bölgeye ilerlerken bende ormanda derinlere girmeye başladım. Görevde anlatılan efsaneye göre köyün yanındaki ormanın derinliklerinde kudretli vahşi kurt lideri canavarlara liderlik ederek köyleri işgal edip kalelere saldırıyormuş.

Beep Beep sesleri duyduğumda arayanın kim olduğunu merak edip baktım. Xin Yu bana mesaj atmıştı.

“Genç sevgilim. Yoruldum ve biraz uyuyacağım. Lütfen yemeğe kaldırmayı unutma.”

Hızlı bir şekilde cevap verdim “Lanet olsun abla. Bana her küçük şeyi söyleyecek misin? Tamponunu değiştirdiğinde de haber verecek misin?”

Birkaç saniye sonra Xin Yu sesli arama yaptı ve gülümseyerek ” Sinirlenme. Sakin ol. Ben sadece kasılırken belki sıkılmışsındır diye merak ediyordum. Böylece sana biraz takıldım. Kaba olmana gerek yok.” Dedi.

“Tamam ne istiyorsan söyle. Şuan bir görevle uğraşıyorum.”

“Aslında bir şey yok. Sadece uyumak istiyorum. Yemeğe kaldırmayı unutma. Sonra görüşürüz. Bay bay ~”

Bir süre sakinleşmek için sessiz kaldım. Ormanda ilerledikçe etraf daha çok kararıyor ve kurtların ulumaları duyuluyordu.

Bir süre daha yürüdükten sonra sonunda açık bir alana geldim. Güneşli bir gün olduğundan ışık burada baya parlaktı.

Biraz ilerde gri kurt sürüsü toplanıp grup halinde dolaşıyorlardı. Bu kurtlar 9.seviye kurtlardan daha büyük ve daha soluk renkli kürklüydü.

Reklamlar