Tlt 102


 

 

Gergedan Kral çok uzundu. Eğer sadece bacaklarına saldırılırsa saldırı gücü çok zayıflamış olacaktı. En yüksek hasarı elde etmek için saldırılar onun boynuna odaklanmalıydı. Bu yüzden sadece boynunu kesmek için zıpladım. Bu durum oldukça gülünçtü. Tam donanımlı 1. sınıf bir kılıç ustası böyle acınası bir şekilde savaşıyordu…

En kötü şey Gergedan Kralın saldırılarının bir şok etkisinin olmasıydı. Ne zaman darbe yesem bedenim şok ve ardından gelen birkaç saldırı tarafından birkaç adım geriye devriliyordu. Sadece Donmuş Bıçak etkisi olduğunda 3 saniye boyunca acele etmeden birkaç vuruş yapabiliyordum. Bu ilerleme süreci çok yavaştı. Neyse ki saldırılarım onun savunmasını kırabiliyordu aksi taktirde onu yenmem mümkün değildi. Sadece 30 tane ortalama ekipmana ve seviyeye sahip oyuncunun Gergedan Kralı yenmek için birlik olduğunu hayal edin. -1 hasarların ve ISKA yazılarının görünümü oldukça muhteşem olurdu. Her ne kadar onun saldırısı yüksek olmasa da yine de 30.seviye bir büyücüyü bir anda öldürmeye yeterliydi. Bu sadece büyük bir katliam olacaktı. (Ç.N: Ne tür fantezilerin var senin 😀 )

Yaklaşık 10 dakika savaştıktan sonra Gergedan Kralın sağlığının düştüğünü gördüğüm için mutluydum….

1 saat sonra bu benim için sürpriz olsa da canı 1/3 azalmıştı. Çok hoştu…

3 saat sonra canının sadece 1 şeridi kalmıştı ve ben de iksirlerimin neredeyse yarısını kullanmıştım. Her şey çok sorunsuz ilerliyor gibiydi. Yakında bu 45.seviye Patronun işini bitirecektim.

“Swish!”

Yeniden [Donmuş Bıçak]’ı kullandım. 3 saniye sonra sonunda onun işini bitirebilecektim.

Tam 45.seviye Patronu başarılı bir şekilde öldüreceğimi düşünürken garip ve şaşırtıcı bir şey oldu…

“*Çatlama*…….*Çatlama*”

3 saniye henüz bitmemişti ama Gergedan Kralın bedenini kapsayan kalın buz hızlıca kırılmıştı. Ve kırılan buz ile birlikte bedeni genişledi ve ateş kırmızısı derisi yavaşça mora döndü.

Neler oluyor? Evrim mi geçiriyor?

“Ding~!”

Sistem bildirimi: Seviye 45 elit PATRON Gergedan Kral evrim geçiriyor. Şuan ki sağlığı 50.000, savunması 200-200, saldırısı 300-300 arttı ve rütbesi 55.seviye ALTIN PATRON‘a yükseldi.

(Ç.N: Oyun bizimkini cidden sevmiyor 😀 )

Bu tamamen beni şok etmişti. Bu şeylerin bu kadar basit olmayacağı yönünde bir ön sezim vardı ama bu noktaya ulaşacağını da düşünmemiştim. Tüm öznitelikleri büyük ölçüde artmıştı. Ve daha önemlisi biraz önce sadece 1.000 sağlığı kalan Gergedan Kralın canı şuan 50.000 olmuştu. Bu savaşa devam etmek için canım yeterli olacak mıydı?

“Whoosh…”

Gergedan Kral saldırganca koştu. Kafamın üzerinde büyük bir 400 rakamı gözüktü. Lanet olsun ilave 300-300 saldırı ile birlikte onun saldırı gücü gerçekten olağanüstü bir hale gelmişti. Eğer bu devam ederse benim hayatta kalma şansım büyük ölçüde azalacaktı.

Kılıcımı kullandım ve [Ağır Darbe] ile saldırdım.

“98”

(Ç.N: Baya vuruyorsun geçen yine :D)

Oh tanrım. Bu sadece 98 hasar vermişti. 50.000 hasar vurmak ne kadar sürecekti?

(Ç.N: Useless issiz olduğundan hesapladı. 511. Ağır darbede ölür 1 tanesi gitti kaldı 510 tabi bunun sağlığını yeniden kazanma olayı vardır. Kafadan sen 600 tane daha kullan 😀 )

“542”

Gergedan Kraldan gelen böyle yüksek bir saldırı hasarının ardından kendi hayatım için gerçekten endişelenmeye başladım.

Kullanılabilir her yetenekle Gergedan Krala hızlıca saldırdıktan sonra bir fosfor tozu kıvılcımıyla boşluğa girip kayboldum. Hızlıca yürüdüm ve yeteneklerimin bekleme sürelerini yakından izlerken biraz iksir içtim. 10 saniye sonra Kombo ve Ağır darbeyi yeniden kullandım ve onarın arkasından birkaç kez normal saldırı yaptım. 10 saniyenin ardından biraz sağlık kazanmak için yine fosfor tozunu kullandım. Şuanda “ilaçlar ekmek yerine geçmez” kavramını tamamen kırıyordum ve sanki musluk suyundan içiyormuşum gibi orta boy kırmızı iksir içiyordum.

Bu 45.seviye Elit PATRON evrim geçirip 55.seviye ALTIN PATRON‘a dönüşmüştü. Bununla birlikte Gergedan Kralın Lonca Oluşturma Sertifikası düşürme ihtimali vardı. Şimdiye kadar hiçbir oyuncu Lonca Oluşturma Sertifikasını elde edememişti. Eğer onu ilk ben elde edersem fiyatı gökyüzü kadar yüksek olacaktı ve bunu almak için mafya gibi yasadışı organizasyonlar yada üçlü topluluk bile büyük paralar verecekti…

(Ç.N: Üçlü topluluk= Dünya çapındaki markette hasılatın neredeyse tamamını diyebileceğimiz kadarını alan 3 ülkeye verilen ad. Aslında 3. tam ülke değil 😀 bu ülkeler ABD – Japonya – Avrupa birliği. (batı avrupa daha çok.) )

Yarım saat sonra bir kez daha Gergedan Kralın canının bir şeridi kalmıştı. Bu sefer daha dikkatliydim ve önceden bir dizi saldırı yeteneği hazırlamıştım. Sadece Gergedan Kralın tüm kanını kesinlikle kaybedeceğini anladıktan sonra bu yetenekleri aynı anda kullandım.

Gergedan Kral tüm yetenekleri aynı alda karşılayamasa ve haykırarak çökse bile büyük bir toz bulutuna neden olmuştu.

Ekipman. Bir ışık parıltısı görüyordum ve bu açıkça sadece yüksek seviyeli bir ekipmana ait olabilirdi.

Ben doğrudan onun boynuzunu kestim ve gövdesinin altında bir kolye, bir balta ve bir deri kask buldum. Hayal kırıklığına uğramış gibi hissettim. Lanet olsun en sonunda Lonca Oluşturma Sertifikası düşmemişti.

Evrim geçirmiş 45.seviye Patrondan düşen ekipmanlar kötü olmamalıydı. Hızlıca envanterimi kontrol ettim. İlki kolyeydi.

[Gölge Zinciri] ( Mor Ekipman )

Canlılık: +45

Kuvvet: +50

Zeka: +32

Çeviklik: +42

Ekstra: Yeteneklerin saldırı gücünü %20 arttırır.

Seviye gereksinimi: 40

Zorlukla yutkundum. Bingo!!! Öznitelikleri yüksekti ve daha önemlisi yeteneklerin saldırı gücünü %20 arttırıyordu. Bu ne tür bir kavramdı? Normalde 1.000 vuran bir yeteneğim şimdi 1.200 vuracaktı. Bu mor kolye gerçekten 40.seviye ekipmanı olmayı hak ediyordu.

Bakmaya devam ettim. Hala bir şeyler vardı.

[Karanlığın Çılgınlık Bıçağı] ( Mor Ekipman )

Saldırı: 245-320

Kuvvet: +45

Canlılık: +52

Çevikik: +48

Zeka: +40

Ekstra: Bir rakibe vurduğunda belirli bir şansla rakibi şaşkınlığa uğratıp en fazla 5 saniye boyunca körü körüne amaçsızca etrafta dolaştırabilir.

Seviye gereksinimi: 42

Sanki bir gök gürültüsü çarpmış gibiydi.

Beynim durmuştu. Eğer birisi şuan adımı sorarsa söyleyemeyeceğim konusunda annemin adı üzerine yemin edebilirim.

Benim Karanlığın Kılıcımın saldırısının çok yüksek olduğu düşünülebilirdi ama en yüksek saldırısı sadece 245 idi. Ama bu 42.seviye baltanın saldırısı 320ye bile ulaşmıştı. Bu genel oyuncuların hayal gücünün bile ötesindeydi. Ayrıca hepsi 40dan fazla puan veren 4 öz niteliğe sahipti. Ve en önemlisi de ekstra verdiği özellikti. Rakibi 5 saniyeliğine sakat bırakacak bir şansın olması ne kadar korkutucuydu…

Bu ekipmanın tek dezavantajı 42 gibi yüksek bir seviye istemesiydi. Ancak 1 hafta sonra büyük bir kazanç olacaktı. Bu mor baltanın kaç para edeceğini merak ediyordum. Şuanda kimse söyleyemezdi ama fiyatı kesinlikle hızla artacaktı.

Hala bir deri kask vardı. O da mor ekipman olabilir miydi? Bakmak için acele ettim…

————-ÇEVİRMEN NOTU————

Sınavlar yüzünden ayın 22si olana kadar ben pek yokum. Diğer çevirmenlerde o aralara kadar pek yok 😀 yani bölüm sayısında azalma olabilir bu aralar ondan merak etmeyin sınav zamanından sonra düzeliriz 😀

Deri kask da mor ekipman mı? Lin Fan şuan kaçıncı seviye? Lin Fan şimdi ne yapacak? Görevlerin ödülleri ne? Lin Fan da şuan ne kadar para var? Merak mı ediyorsunuz? Ben ediyorum 😀 o zaman ne yapalım? Hep beraber bekleyelim okuyalım ve öğrenelim…

Reklamlar