Tlt 85


Çeviri için Useless1, kontrol  ve edit için Wertyul arkadaşımıza teşekkürler. Keyifli okumalar…

“Ding!”

Sistem bildirimi: Tebrikler. Çatlak Savaşçı [Ruh Maymunu Palası] kazandı. Ayrıca oyuncunun seviyesi bir arttı.

Üçüncülük ve dördüncülüğün ekstra ödülü +1 seviyeydi.

Mavi ekipman olduğunu gösteren mavi yazılar gözüktü. Ne yazık ki sadece 22.seviye ekipmanıydı. Saldırısı 80-152 ve diğer özellikleri de çok iyi değildi. Sadece +8 kuvvet ve +34 çeviklik veriyordu. Şuan Çatlak Savaşçının ne hissettiğini bilmiyordum. Ekipmanın seviyesi oyuncunun seviyesiyle ilgili olmalıydı. Şu anda Çatlak Savaşçı 27.seviye de olmasına rağmen kazandığı ekipman 22.seviyeydi. Şansının çok kötü olduğu düşünülebilirdi.

Çatlak Savaşçının takımının diğer üyeleri de sadece 1 mavi ekipman aldı. Ayrıca sanki ayarlanmış gibi ekipmanların hepsi 20.seviyelerin başlarında ve normal özelliklere sahipti. Ekranda ekipmanları izleyen Shan Shan sırıtarak “Çatlak Savaşçının takımının şansı çok kötü değil. Umarım Lin Fan senin de şansın onların ki kadar iyi olmaz.” Dedi.

Sert bir şekilde ona bakıp “Kesinlikle seninkinden daha iyidir. Merak etme.” Dedim.

“Öyle mi? Sessiz ol. Bakalım Little Ants takımı neler kazanacak.”

“Ding~!”

Sistem bildirimi: Tebrikler. Little Ants on the Tree Leafs [Rüya Desenli Kaban] kazandı. Ayrıca oyuncunun seviyesi bir arttı.

[Rüya Desenli Kaban] ( Mavi Ekipman )

Savunma: 48

Canlılık: +24

Zeka: +32

Çeviklik: +15

Seviye gereksinimi: 30

Ye Qiu gülen yüzü neredeyse deforme olacak kadar sevinmişti. Şimdi bir seviye atlayıp 29.seviye olmasının yanı sıra bu kaban 32 zeka ve 24 canlılık veriyordu. Büyücülerin saldırı gücü, büyüsel saldırı gücü ve yeteneklerine bağlıydı. Zeka yükseldikçe büyüsel saldırı gücü artıyordu. Bu yüzden büyücüler yüksek zekaya sahip ekipmanları arıyorlardı.

Sai 24.seviye büyücü yetenek kitabı kazanmıştı. Seven ve Rain de kendi ekipmanlarını kazanmıştı. Aralarında tek tahlisiz Fire idi. Her ne kadar Ye Qiu’nin ekipmanıyla aynı setten olan Rüya desenli şort kazansa da başkalarına vermesi gerekebilirdi.

Üçüncü ve Dördüncü takımların çekilişleri bitmişti. Sırada ikinci vardı.

Shan Shan diğerlerine öncülük ederek yukarı çıktı. Birkaç saniye sonra…

Sistem bildirimi: Tebrikler. Murong Shan Shan [Tuten’kash’ın Kabuğu]nu kazandı. Ayrıca oyuncunun seviyesi iki arttı. (Ç.N: WoW oynayanlar böyle ekipmanlara aşinadır.)

[Tuten’kash’ın Kabuğu] ( Mor Ekipman )

Savunma: 124

Canlılık: +48

Kuvvet: +42

Çeviklik: +32

Seviye gereksinimi: 32

Tanrım! Bu sefer Shan Shan turnayı gözünden vurmuştu. Böyle yüksek savunma ve diğer özellikleri olan zırhlar şuan savaşçılar için en iyisiydi. Onun gibi süper zamanlama becerisi olan birinin ellerinde bu ekipman daha etkileyici olurdu. Neyse ki şuan 30.seviyedeydi. Önümüzde ki iki günde olacak olan bireysel turnuvada bu göğüs zırhını giyemeyecekti. Yani benim kazanma şansım daha yüksekti. Tanrı gerçekten bana yardım ediyordu.

Fei Er gülümseyerek “Murong Shan Shan’ı mor ekipman kazandığı için tebrik ediyorum. Şimdi lütfen takımın geri ödüllerini almaya gelsin.” Dedi.

Garip bir şekilde Shan Shan dışında kimse mor ekipman kazanamamıştı. Her ne kadar geri kalanlar yüksek seviye mavi ekipmanlar elde etse de bu durum birkaç şikâyete neden olmuştu. Hırsız olan Stealing the Heaven 30.seviye kask kazanmıştı. Shan Shan dışında onların takımında tek mutlu gözüken oydu.

Shan Shan mutlu bir şekilde aşağı indi. Yanımdan geçtiğinde gülümseyerek “siz muhtemelen mor ekipman alamayacaksınız.” Dedi.

Fei Er sahnede gülümseyerek “Şimdi sırada şampiyon olan Green Veggies Cocoa takımının sahneye gelip ödüllerini almaya davet ediyorum.” Dedi.

Şampiyon olan tamının 5 oyuncusunun sahnede olduğunu gören Fei Er hemen elindeki sana mikrofonu Xu Lin’e uzatarak “Şampiyon olan 5 oyuncunun da isimlerinde Green Veggies var. Bir klan mı kuracaksınız?” Dedi.

Paniklemiş görünen Xu Lin sakinliğini geri kazanıp gülümseyerek “biz sadece 8 tane kişiden oluşan küçük bir işyeriyiz ve şuan da hiç yükselen bir yıldız olup büyük olayla yapmayı düşünmedik. Ama aynı zamanda yapabileceğimiz fırsatları ortadan kaldırmayız. Herhangi bir seviye görevini kabul ediyoruz. Tabi ki gerek olursa öldürme yada o tür şeyleri de kabul ediyoruz. Fiyatta pazarlık yapılabilir. Pazartesiden cumaya kadar indirim yapacağız. Askeri müşteriler reddedilecek. Yaşlılar ve çocuklar…” Dedi. (Ç.N: Bildiğin pazarladı kadın 😀 )

Böyle bir zamanda Xu Lin reklam yapıyordu. Fei Er şaşırmıştı ve sözlerini kesmişti. “bunu daha sonra olacak olan özel röportajda konuşalım. Çekilişe devam etmeliyiz. Herkes öğle yemeğini yemeyi bekliyor.”

Sonunda iş meseleleri bitmişti. Li Qing ilk olarak çıktı ve 3 seviye atlayıp maceracı botları kazandı.

[Maceracı Botları] ( Mavi Ekipman )

Savunma: 36

Canlılık: +24

Zeka: +18

Çeviklik: +38

Seviye gereksinimi: 30

Şampiyon olan takımın oyuncularının da hala mavi ekipman kazanacağını düşünmüyordu. Sanırım şampiyon olmak mor ekipmanı elde etmeyi garantilemiyordu. [Moon Monochrome] şirketi gerçekten cimriydi.

Xin Yu gülümsedi ve “Li Qing’in elleri şanslıymış. Beni izle.” Dedi. (Ç.N: Yeşil çıksa ne gülerim be 😀 )

“Ding~!”

Sistem bildirimi: Tebrikler. Green Veggies Temptation [Bataklık Botları] kazandı. Ayrıca oyuncunun seviyesi üç arttı.

[Bataklık Botları] ( Mavi Ekipman )

Savunma: 44

Canlılık: +32

Zeka: +24

Çeviklik: +36

Seviye gereksinimi: 32

Yine mavi ekipman gelmesine şaşırmıştık. Her ne kadar özellikleri Li Qing’in ekipmanından iyi olsa da Shan Shan’ın mor ekipmanıyla karşılaştırıldığında çöp gibiydi. Xin Yu’nun şansı dediği kadar özel durmuyordu.

Xu Lin böbürlenip yapmacık gülümsemeye başladı. Kura çekecek sıradaki kişi oydu.

“Ding~!”

Sistem bildirimi: Tebrikler. Green Veggies Flying Feather [Serap Değneği] kazandı. Ayrıca oyuncunun seviyesi üç arttı.

[Serap Değneği] ( Mavi Ekipman )

Büyüsel Saldırı: 100-165

Canlılık: +32

Zeka: +37

Ekstra: Ateş büyülerinin hasarlarını %25 arttırır.

Seviye gereksinimi: 33

Her ne kadar bu mavi bir ekipman olsa da özellikleri yüksekti.

Xu Lin dudaklarını büzerek güldü ve tatmin olmuş bir şekilde “Yine de iyi. Kullandığım yeşil değnekten daha iyi. Xue Han şimdi sen gitmelisin.” Dedi.

Xue Han başıyla onayladı ve tüm oyuncuların bakışlarının altında sahneye çıktı. Güzellik açısından kız oyuncular arasında Shan Shan ile rekabet edecek tek kişi oydu. Xin Yu çok cilveliydi ve Xu Lin de gerçek bir patron gibi gözüküyordu ayrıca çok ciddiydi.

“Ding” sesiyle birlikte takımımız ilk mor ekipmanını kazandı.

[Doğa Tanrıçasının Kucaklaması] ( Mor Ekipman )

Savunma: 58

Canlılık: +42

Zeka: +48

Çeviklik: +38

Ekstra: Kullanıcının fiziksel saldırılarından kaçınma şansını %30 arttır.

Seviye gereksinimi: 30

42 canlılıkla beraber 200den fazla can kazanabilirdi.

Benim kazandığım mor kolye ile birlikte Xue Han’ın şuan iki mor ekipmanı olmuştu.

————————————-ÇEVİRMEN NOTU———————————-

Kaldı 1 bölüm ve 1 kişinin ödülü 😀

Lin Fan ne kazanacak? Röportajda neler olacak? Bireysel turnuva ne zaman başlayacak? Onun ödülleri de böylemi olacak? Merak mı ediyorsunuz? Bekleyin okuyun ve öğrenin…

Reklamlar