GADW – 1


Önceki Bölüm Yok 😀                                 Sonraki Bölüm


 

Yun Hua Üniversitesi Lei Jiang şehrinde bir üniversitedir ve ülkede ki 2. tabakaya ait bir 2 senelik okuldur.

Yun Hua Üniversitesi’nin erkek yurdunun odalarının birisinin içinde Yue Zhong giyinmeyi bitirmek için aynada kıyafetlerine bakıyordu.

Yue Zhong giyinmeyi bitirirken sessizce düşündü. “Acaba bugün o küçük Afacan şeytan bana ne tür bir sorun çıkartacak.

Bugün pazardı ve odada 6 tane metal çerçeveli yatak olmasına rağmen odada sadece Yue Zhong vardı. Diğer oda arkadaşları hafta sonu eğlenmek için dışarı çıkmıştı. Yue Zhong yaşam giderlerini kazanmak amacıyla bir özel öğretmen olarak çalışmak için dışarı çıkmaya hazırlanıyordu.

Karıncalara benzeyen ölümlüler ben Tanrıyım! Siz sessiz ve huzurlu bir yaşam süren zayıf insanlara bakmaktan nefret ediyorum. Şuandan itibaren hepinizi Tanrı ve İblis Sisteminin içine koyuyorum. Çabalayın! Çok fazla çabalayın güçlenin ve bunu beni memnun etmek için kullanın. Sadece sürekli güçlenerek hayatta kalabilirsiniz! Aksi halde öleceksiniz! Şimdi geri sayım başlasın! 5…

Aniden Yue Zhong’un zihninde garip bir ses yankılandı ve sanki zaman donmuş gibi hissederken gözleri dondu. Tüm çevresi de sanki zaman durmuş gibi son derece yavaşladı. Zihninde sadece sesi duyabiliyordu.

4…’1…Oyun resmen başladı. Karıncalar hepiniz hayatta kalmak için çabalayın!

Sesin bitmesinin ardından Yue Zhong garip durumundan kurtuldu.

Ne oluyor ?

Yue Zhong şaşkınlıkla doluydu ve gaipten elinde ortaya çıkan bir metre uzunluğundaki sopaya baktı. Bu onun demin duyduğu sesin bir halisünasyon olmadığı fark etmesini sağladı.

“Acemi gereci, yeni ekipman. Acemi seviye silah Attack1: 0-5, Durability2: 100/100 .Lütfen bu silahı hayatta kalmak için iyi bir şekilde kullanın.”

Yue Zhong: Erkek

Level3 : 1

Meslek: Yok

Unvan: Yok

Strength4: 9 (10)

Agility5: 10 (10)

Vitality6: 9 (10)

Stamina7: 8/8 (10)

Spirit8: 12 (10)

Endurance9: 10 (10)

Yue Zhong’un kafası allak bullak olmuştu. Bu garip bilgiler doğrudan kafasının içine akıyordu.

Yue Zhong elindeki sopaya bakarken kötü bir şeylerin olacağını sezdi ve kilitlemek için yurt kapısına doğru ilerledi.

O daha sonra oda arkadaşının dolabını açtı ve bir dürbün çıkardı.

Yue Zhong’un yurdunun karşısındaki yurt kızlar yurduydu bu yüzden oldukça erkek kızları gözetlemek için dürbün almıştı.

Yue Zhong tek eliyle sopayı tutarken pencereye doğru yürüdü ve dışarıyı izledi.

Şuan da saat öğlen 2-3 civarı olduğundan dışarı çıkmayan öğrenciler yurtta uyuyordu bu yüzden dışarıda çok az sayıda insan vardı.

Kurtarın beni!

Sokaktan tiz bir çığlık geldi ve Yue Zhong çığlığın geldiği yere doğru baktığında bir korku sahnesi gördü.

Beyaz t-shirt giyen bir kız 8 tane kız tarafından sarılmıştı ve diğer kızlar beyaz giyen kızı delice ısırıp kemiriyorlardı. Kıyafetini taze kan lekelemişti. Kız sürekli çığlık atıp mücadele etse de kaçmak için hiç bir yolu yoktu.

Neden böyle oluyor ?

Uzaktan bu aşırı derecede korkutucu sahneyi gördüğünde Yue Zhong’ın içinde bir fırtına hissetti. Hemen oraya bakmak için dürbünü kullandı.

Dürbünü kullandığında orada olan şeyi açıkça görebildi.

Beyaz t-shirt giyen kıza saldıran 8 kızın gözlerinde hiç ruh yoktu. Onlar sürekli taze et parçalarını yırtıyorlardı ve onları yutuyorlardı.

Bu dehşet verici sahne Yue Zhong’in midesinin bulanmasına ve korku ile dolup taşmasına neden oldu.

Yue Zhong her ne kadar korksa da sakin bir şekilde gözlemlemeyi denedi.

8 kız hala beyaz t-shirt giyen kızın parçalanmış bedenini ısırıyorlardı ve onun bedeni bir çok eksik parça olan et yaraları ile doluydu. Onlar bitirdikten sonra ısırmayı kestiler ve dağılarak amaçsızca etrafta dolaştılar. Onların yürüyüş hızları yavaştı, en azından ortalama bir insandan daha yavaş hareket ediyorlardı ama grup halinde dolaştıklarından eğer etrafını çevirirlerse hayatta kalmak için temelde hiç şansın olmazdı.

Yue Zhong “Bu Resident Evil10 mi ?” diye düşünürken gözleri beyazlaştı. Ağızları hala insan kanı ile kaplıyken onlar çok dehşet verici gözüküyorlardı. Aniden aklına bir fikir geldi.

Bu kızlar aynı Resident Evil’de ki zombiler gibi hareket ediyorlardı.

Yue Zhong’un bu varsayımı çok geçmeden doğrulandı. Canlılığını kaybetmiş ve tanınmayacak hale gelene kadar ısırılmış beyaz t-shirt giyen kız yavaşça yerden kalktı. Onun gözleri ölü gibi beyazdı ve sokağın etrafında amaçsızca sendeleyerek yürüdü.

Bu kötü! Zombiler!

Yue Zhong içinde soğuktu. Eğer düşündüğü gibi tüm kampüs zombiler ile doluysa hayatta kalması çok zor olacaktı.

Aniden kapıdan yüksek sesli bir vurma sesi geldi.

Tehlike! Zombiler!

İçinde titreyen Yue Zhong hemen ahşap bir bilgisayar masasını kapının önüne doğru itti.

Bir çatırdama sesi ile birlikte 2 pençe kapıyı deldi ve ince ahşap kapı parçalandı.

Çok fazla güçlü!

Korkan Yue Zhong geriye doğru çekildi.

Yun Hua Üniversitesinin yurt odalarının kapıları dayanıksız ve ahşaptı ama normal bir insanın onları herhangi bir araç kullanmadan delmesi imkansızdı. Ancak zombilerin güçleri Yue Zhong’un hayal gücünün çok ötesindeydi.

Kapıyı delen 2 pençe ısrarlı bir şekilde sallanıyordu ve kapının itilme sesi geldi.

Yue Zhong’un gözleri parladı ve dişlerini sıkıp korkusunun üstesinden gelirken kapıya doğru yürüdü. Acemi gerecini bu iki uzvu kesmek için kullandı.

(Ç.N: Sanırım bu sopa keskin bir şey 😀 )

Yue Zhong zombilerin pençelerinin ucunu kesebilmeden önce 10 kereden daha fazla kez saldırdı ve ardından iki kol geri çekildi.

Zombinin kolları kesildiğinde buna gürültülü bir ses eşlik etti. İnce ahşap kapı ardından büyük bir deliği ve beyaz gözleri olan bir kapı tarafından parçalandı. kısa saçlı bir zombi öğrenci kafasını sapladı ve sürekli olarak Yue Zhong’a doğru gitmeye çabaladı.

Yue Zhong bir bakışta karşısındaki zombinin okulun futbol takımında olan ve yan odasında yaşayan ‘Xu Zheng’ olduğunu tanıdı. Onlar tanıdıktı ve yaklaşık 20 dakika önce sohbet etmişlerdi. O sadece 20 dakika sonra Xu Zheng’in bir zombiye dönüşeceğini tahmin etmemişti.

Özür dilerim ben yaşamak istiyorum!

Çabalayan zombiye bakarken Yue Zhong’in gözlerinde karmaşık bir ışık parladı ve dişlerini gıcırdatırken acemi gerecini kafasının üzerinde tuttu ve tüm gücüyle onu aşağı doğru vurdu.

Yue Zhong’in tam gücüyle yaptığı darbenin altında Xu Zheng’in zombi kafası kesildi ve bükülerek yana doğru devrildi.

Neredeyse aynı anda Xu Zheng’in bedeninden küçük siyah bir kitap ve siyah madeni bir para çıktı ve Yue Zhong’un ulaşabileceği bir yere düştü. Xu Zheng’den insan gözünün göremediği beyaz bir ışık uçtu ve kendininkine girdi.

(Ç.N: 1 insan gözü göremiyorsa sen nasıl görüyorsun 😀 2 kendininki dediği Yue Zhong’un bedeni :D)

Yue Zhong keskin gözleri ile siyah kitap ve siyah madeni paraya doğru ilerledi ve onları aldı. Ardından geriye doğru birkaç adım attı.

 

Level 3 Beceri Kitabı: Özel İskelet Çağırma

Açıklama: 10 MP tüketir. Ölülerin dünyasından senin için savaşması için özel bir iskelet çağırır. Özel iskeletin başlangıç leveli 1 ve başlangıç özellikleri 0, 10, 10, 10/10, 10, 180/180 dir.

Bekleme süresi: 10 gün.

Bu beceriyi öğrenmek ister misiniz ?

Yue Zhong siyah kitabı aldığında garip bilgiler hızlıca zihnine aktı. Hemen seçimini yaptı. “Hemen öğren.

30 level olmadan önce sadece 3 tane aktif beceri öğrenebilirsiniz. ‘Özel İskelet Çağırma’ isimli beceriyi öğrenmek istediğinize emin misiniz ?

Evet!

Yue Zhong hiç tereddüt etmeden seçeneği seçti. Şuanda o sadece hayatta kalmak hakkında endişeleniyordu. Geleceğe doğru ilerlemek için beceri sınırı hakkında endişelenemezdi. Şuan sadece biraz bile güç kazanmak iyi bir şeydi.

Bu zombiler büyük bir kuvvete sahiplerdi. Ahşap kapıyı yok edebildikleri için yurdun içinde kalmanın güvenli olmayacağını hissetti. Yue Zhong yaşamak için mutlaka güç elde etmeliydi. Diğer şeyler hakkında daha sonra endişe ederdi.

Tam o anda Level 3 Beceri Kitabı :Özel İskelet Çağırma hızlıca siyah bir ışığa dönüştü ve onun kaşlarının arasına aktı.

Yue Zhong hemen zihnindeki bilgileri kontrol etti ve zihninde ki garip bir şeye dokunduktan sonra kafasının içinde bir ses yankılandı.

Özel İskelet Çağırılsın mı ? 10 MP harcamanız gerekir.

Evet.” Hemen zihninde karar verdi ve beceriyi etkinleştirdi.

Hemen ardından aniden bir dizi gizemli büyülü söz söyledi. Boşlukta gaipten dev bir mağara ortaya çıktı. Bu mağaranın atmosferi havadaki kokusuyla birlikte sonsuz bir ölüm yayıyordu.

Bu arada Yue Zhong gizemli bir güç içinden geçerken başında hafif bir ağrı hissetti ve biraz başı döndü.

Ardından sadece kemikleri kalmış bir iskelet mağaradan çıktı. Onun çevresinde siyah bir sis varken gözleri büyülü alevler ile parlıyordu.

Garip insan benzeri iskelet ölülerin dünyasından gelmişti ve Yue Zhong onunla arasında bir bağ hissediyordu.

 

Özel İskelet: Level 1

Strength: 10 (10)

Agility: 10 (10)

Vitality: 10 (10)

Stamina: 10/10 (10)

Spirit: 10(10)

Endurance: 5 (10)

Becerileri: Kemikleri Kullanma Yeteneği

 

Yue Zhong’a bakan iskelet hemen Yue Zhong’in öldürdüğü zombiye gitti ve kollarını Xu Zheng’in zombi bedenine sapladı.

 

 

——–ÇEVİRMEN NOTU——–

 

Açıklamayı yaptım garip bir seridir bu 😀 Gerçeğe oldukça yakın olduğunu düşünüyorum böyle bir şey olsa büyük ihtimal ileride olacak şeyler başımıza gelirdi 😀

İskelet zombi bedenine neden kollarını sapladı. Başrolümüz hayatta nasıl kalacak? Tüm kampüs zombiye dönüştü mü? Zombilerin zayıflıkları var mı? Merak mı ediyorsunuz? O zaman bekleyin okuyun ve öğrenin 😀

Önceki Bölüm Yok 😀                                 Sonraki Bölüm


 

DN: Böyle renkli şekilli şukullu yaptım beğenmeyen varsa söylesin.Beğenmezseniz daha hoş olur böyle daha yorucu oluyor. Görüşürüz.

USELESS NOTU : Biraz aşağıdaki şeyler benim eserim hıh.


 1. Attack : Saldırı olduğunu bilirsiniz zaten diye düşünüyorum. 
 2. Durability : Eşyaların vs dayanma şeyi hani mesala 0 olunca eşyalar kırılıyor falan ya lms de falan o olay. 
 3. Level : Seviye zaten oyun oynayan biri bunu kesin bilir. 
 4. Strength – STR : Oyunlardaki kuvvet özelliği oluyor. 
 5. Agility – AGİ : Oyunlardaki çeviklik özelliği oluyor. 
 6. Vitality – VIT : Oyunlarda farklı farklı geçiyor ama genel olarak hp falan veriyor bir nevi canlılık gibi birşey. 
 7. Stamina : Bunu kondisyon gibi düşünebilirsiniz. Spor oyunlarını oynayanlar bilir Stamina düşünce adam koşamaz falan. 
 8. Spirit : Bu novelde yanış hatırlamıyorsam MP veriyordu bide büyüler falan için bu lazımdı. 
 9. Endurance : Bu dayanma gücü gibi birşey gamer okuyanlar falan hani başrol darbe yedikçe arada gelişen yeteneği bu oluyor :D 
 10. Resident Evil : Film bu bilmeyen yoktur. Türkçesi Ölümcül Deney olarak geçer. Güzel bir zombi filmidir. 
Reklamlar

GADW – 1” üzerine 11 yorum

 1. Ben bunu başka bir yerde okumuştum 😁 sizde biliyorsanız sitenin adresini söyleyebilir misiniz? Bölüm için teşekkürler 😄

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s