Shura’s Wrath: Bölüm 10 – Yara Almadan


Dün ATG’den düzeltme yap dediler . Yapayım derken bir baktım eski serilerimi düzenlemeye başlamışım. Bu yüzden dün bölüm gelmedi. Zaten bölümde uzunmuş 😀

Herneyse yumulun artık  😀

Çeviri,Düzenleme,Kontrol,Edit ve geri kalan her uğraştırıcı uğraştırmayıcı , kafa dağıtan iş için Yusaince00’a Teşekkürler.Keyifli Okumalar…

Önceki Bölüm

Shura’s Wrath: Bölüm 10 –  Yara Almadan

‘’Tamam o zaman..’’Ling Chen çaresizce dudaklarını seğirdi ve durmadan haritada daha da ileriye yürüdü.O anda,sağında ve uzağında olmayan kesinlikle normal bir tavşandan daha büyük olan antilop dişli tavşan bir anda omzunda dev bir havuç taşırken ortaya çıktı.

İnsan kalabalığı hemen gürültülü bir şekilde patladı.

‘’Elit!Bu bir 1 yıldız elit canavar!’’

‘’Lanet Olsun!Bu bir elit canavar!YP ekleyebilen, bir elit canavar!!’’

Alanın etrafında oyuncular elit antilop dişli tavşan tarafından enjekte edilmiş gibi ona doğru koştular.Zavallı tavşan bir anda  boğuldu ve ikinci anında… büyük havucunu sallamaya bile şansı olmadan diğer tavşanlar gibi bir tavşan kürkü haline geldi…yarısı yenmiş bir havuç bile vermişti.

‘’Aldım,Aldım!!’’Elit tavşanı öldürüp 1YP kazandığını haber veren oyuncu heyecanlı bir şekilde sanki ikramiyeden 5 milyon kazanmış gibiydi.

‘’Kahretsin!Neden bu kadar kibirlisin…Gidin,onu patlatın!!’’

Ç.N: İngilizce çevirmen nasıl çevireceğini bilememiş.Açıklama olarak tüm ekipmanlarını yok edip düşürmek yazmış.Bende onun gibi devam ediyorum.

Gözleri kırmızılaşmış oyuncular ileri doğru döndü,5 saniye boyunca sevinmiş olan o oyuncu  anında bir çığlık atarak beyaz ışık demetiyle yok olarak Acemi Köyüne geri döndü.

Bu büyük grubu gören Ling Chen tavşan dişi toplama görevini yapabilip yapamaacağını bilemiyordu.Daha fazla durmadan,daha da ileri yürüdü.

Antilop dişli tavşanın bölgesinden sonraki bölgede LV2 canavar siyah boynuzlu koyun vardı.Bu yerde tamamiyle oyuncularla doluydu.Bundan sonra LV3 yaratık misk kedisi vardı.Buradaki oyuncu sayısı belirgin şekilde çok azalmıştı.<Mistik Ay>’da seviye atlamak çok zordu.LV0’dan LV1’e atlamak bile 1 saatte yada öyle bir süre içinde yapılabilirdi.Ling Chen durdu ve misk kedisinin istatistiklerine baktı.

Kızgın Misk Kedisi: Tür:Hayvan, Level: 3 , HP: 100 . Misk kediside kızabilir.Onun tarafından ısırılmamaya ve pençelenmemeye dikkat etmelisin.

Ling Chen: ‘’…’’

Buraya gelen tüm oyuncular antilop dişli tavşan ve siyah boynuzlu koyun bölgesindeki oyuncu sayısından dolayı başka şansa sahip değildiler. Ling Chen dışındaki neredeyse hiç kimse burada yalnız değildi.

Kılıcını kaldırarak Ling Chen en yakındaki misk kedisine sapladı.Çok güçlü bir rüzgardan sonra misk kedisi vurulmuştu.

-18.

Saldırılan Misk Kedisi sinirlendi,Ling Chen’e doğru garip sesler yaparken ilerledi.Pençelerini kullanarak onu pençelemeye çalıştı.Ling  Chen’in vücudu hafifçe geriye ilerledi.Misk Kedisinin saldırısı boşa gitmişti ve şiddeti bir kılıç rüzgarı  yeniden saldırmıştı…

‘’Tam Güçle Vuruş!’’

-23.

Ling Chen sahip olduğu tek saldırı yeteneğini kullanarak misk kedisine küçük bir adım geri attırdı.Misk Kedisi şiddetli bir şekilde ileri doğru gitti  ve pençelerini ona doğru salladı.Ling Chen kolayca kaçıştırarak bir başka kılıç darbesini misk kedisine indirerek onun havada zıplamış olan vücudunu yere düşürdü.Bir adım ileri attı ve sonradan bir kılıç vuruşu serisi ile şuanda hareket edemeyen misk kedisinin vücuduna saldırdı.

-19 , -20 , ISKALANDI , -19 , ISKALANDI , -18

Misk kedisinin kuyruğu nihayet yukarı kıvrılmış, artık hareket etmiyordu.Bir bakır sikke Ling Chen’in ayaklarına onun vücudundan düşmüştü.

Bakır sikkeyi alan ve azıcık büyümüş olan deneyim barına bakan Ling Chen sıradaki misk kedisine doğru yürüdü.Basit,süssüz acemi kılıcı ileri doğru saplanmıştı.7 saldırı,artı olarak 7 delik bir göz açıp kapayıncaya kadar yapılmıştı.İkinci misk kediside düşmüştü.

Hepsi kılıçlarını sallayarak yaratıklara saldırıyordu.Fakat normal oyuncularla karşılaştırılınca  Ling Chen’in hareketleri alışılmadık şekilde  hızlıydı.Elindeki kılıç yanıp sönerken ,görüntü izi yakalandığında kılıç çoktan hedefin vücuduna saplanmıştı.Şimşek kadar hızlı yanıp sönerken,aynı zamanda kendi hareketleride kılıç ile beraber inanılmaz hızlıydı.Kılıç hedefe dokunduğunda,hasar numarası yukarıda gözükmeden önce kılıç çoktan geri çekilmişti.Ling Chen’in vücududa dikine veya yatay olarak kılıcı takip ediyordu.Her seferinde tam zamanında kılıcını geri çekiyordu ve konumunu değiştirerek misk kedisinin gelen saldırısından kusursuzca kaçıyordu.Akan bir su gibi saldırıları altında,sadece birkaç dakika içinde etrafı çoktan küçük bir misk kedisi grubunun yatan vücutlarıyla dolmuştu.

Ç.N: İngilizce çevirmen burayı düzgün çevirmedim demiş. Bu yüzden gittim çinceden baktım. Umarım yanlış olmamıştır burası.

‘’Huu…rakibim bile değiller.’’dudaklarını kıvırarak ,Ling Chen kendi kendine konuştu.Başını eğerek 3 kişinin ona gözleri dışarı çıkmış şekilde baktığını gördü…Daha doğru söylersek,ayaklarının altındaki küçük misk kedisi yığınına bakıyorlardı.Neredeyse hepsinin onun tarafından öldürüldüğüne inanmak istemiyorlardı.Bir çeşit büyük bir şansla  bir şeyler olmamışsa ,şuanda tüm oyundaki oyuncuların LV0 olduğu biliniyordu.LV1 iken buraya tek başına kasılmak hala kabul edilebilirdi ama bir kişi bu kadarıyla tek başına bu kadar kısa sürede baş edebildiyse bu durumda  nasıl şaşırmış olamazlardı.

Onları daha da şaşırtan şey ise misk kedilerinin kolayca  öldürülmelerini görmeleriydi…3 ünün beraber çalışarak dikkatli olarak öldürdükleri bir yaratık onun ellerinde bir çeşit numara yapmış gibi kolayca öldürülmüştü.Onlar ,onun salladığı kılıcı göremiyordu.Vücudunu hareket ettirdiği hız  onları şaşı yapmıştı — ve bu onun hareket hızından değil,ayağının vücudunu takip ederek aynı zamanda hareket etmesindendi.Tüm oyuncular aynı ilk hareket hızı değeri, yani 100 hareket hızına sahipti.Ancak onlar kesinlikle konumlarını Ling Chen’in değiştirdiği gibi değiştiremezdi.

Onlara bakarak Ling Chen bir şey söylemedi,yerdeki bakırı alarak ,kılıcını geri koyarak haritada daha derine ilerledi,o 3 kişiyi birbirine baktırtarak geri bıraktı.Kendine insanları çekmemek için ve acemi köyünde maske  satan bir yer  şuanlık bulunmadığından, dikkatli olmalıydı.

‘’O hareket,o  yer değiştirme,o farkındalık ve bize baktığı o bakış…kesinlikle bir uzman!!’’

‘’Yanlış!Uzmanlar arasında bir uzman!’’

‘’Sizler ne söylüyorsunuz,o Çin’in usta listesindeki biri olabilir mi ?’’

Ling Chen’in ayrıldığı yöne bakarak 3 kişi dikkatle tartışıyordu.

Misk kedisinden sonra LV4 tilkiydi.Buradaki oyuncu sayısı çoktan acınacak derecede azdı.Sadece seyrek hallerde ayrılmış oyuncular vardı.Durmayarak,Ling Chen yürümeye devam etti ve alanın dışına yürümeye devam ederek bir çalılık ormanına vardı.

Çalılık ormanı daha az veya çok tehlieli bir aura yayıyordu ve biraz loşdu.Burada Ling Chen tek biri kişi bile göremiyordu.Ling Chen yürümeye devam etti ve bir anda durdu.Sağında sallanan çalılık aniden fırlayarak gaddar bir hava taşıyan,iki keskin bıçağa benzeyen uzun domuz dişleri olan  iki yabani hayvan ortaya çıktı.

[Dağ Yaban Domuzları]: Tür:Hayvan , Level: 5 , HP: 180 ,. Dağlarda yaşayan bir tür yabani domuz.Sert bir huyu var.Otomatik olarak yakınındaki canlı formlarına saldıracak.

Sadece LV1 olan bir oyuncu,tam bir acemi ekipman setiyle ,bir LV5 canavara karşıydı.Her oyuncunun gözlerinde bu bir intihar eylemiydi.Ling Chen ‘in iki yabani domuzla karşı karşıya olduğundan bahsedilmiyordu bile.

Dağ Yaban Domuzları…eşya marketindeki  Bay Wang’ın avlamamı istediği tıpa tıp aynı yaratık.

Yaban domuzları çok hızlı koşuyorlardı.Ling Chen çok uzaktan bir rüzgarın ona geldiğini hissediyordu.Geri çekilmedi,tam tersine gözlerini hafifçe kısarak sessizce 2 yaban domuzunun yaklaşmasını izliyordu.

Whoosh!!

Yaban domuzunun keskin dişleri göğrüsnden sadece birkaç santimetre uzaktayken ,vücudunu aniden endişe verici bir hızda çevirdi.Bu basit bir vücut döndürme değildi.Çünkü eğer birileri onun vücudunu çevirdiği hızı görseydi,hepsi dilini yutardı.Onun inanılmaz patlayıcı gücü neredeyse şaşırtıcıydı.

Keskin diş  ona takılmıştı.Tam o anda Ling Chen momentum ile elini kaldırarak yaban domuzunun sırtına  ‘’Tam Güçle Vuruş’’ yeteneğiyle kılıcını  batırmıştı.

-8!

Yaban domuzunun en azından savunması abartılı değildi.En azından Ling Chen’in LV0 ilk istatistikleri savunmasını delmek için yeterliydi.O anda ikinci yaban domuzuda onun önüne doğru ilerliyordu.Ling Chen salladığı kılıcı geri çekmedi.Tam tersini yaparak vücudu ile vücudunu ileri doğru sallamıştı.Yaban domuzundan bir tesadüf gibi kaçınmıştı.

Koşuşun ne kadar hızlıysa ,durmanda o kadar uzun sürer.Ling Chen ileri doğru ilk yaban domuzunun arkasından ilerledi.3 ardışık ‘’Tam Güçle Vuruş’’ ile sırtını kesti.

-9 , ISKALANDI , ISKALANDI.

Sadece 5 vuruş oranı ile,seviye baskısıda eklersek , Ling Chen’in saldırıları çoğunlukla ‘’ISKALANDI’’ idi. O böyle olacağını bildiğini önceden anladığından , bunu umursamadı.

Iskalayan iki yaban domuzunun nihayet akılları başına geldi.Bu sefer birisi ileri doğru,diğeri geriye doğru gitmedi.Tam tersinen birisi sağdan birisi soldan gidiyorlardı.8 kısa bacak yerdeki tozu ileri doğru taşıyordu.Ling Chen geriye doğru küçük bir adım attı ve aniden durdu.Bunun yerine domuzların keskin dişlerine karşı ilerledi.

Whoosh!

Ling Chen’in vücudu bir hayaletimsi bir gölge gibi iki domuzun arasındaki küçük boşluktan geçti.Aynı anda ilk domuzu kesti ve -7 hasar göründü.Daha sonra hızlı bir şekilde dönerek , yaban domuzuna 3 seri darbe  ile domuza bir dizi  bağırma çıkartmaya sebebiyet verdi.

ISKALANDI , ISKALANDI , -7.

İki yaban domuzu öfkelendi .Birisi  geri döndü ve yere indiğinde yarım metre zıpladı.Ling Chen’in vücuduna doğru saldırıyordu.Ling Chen suskun bir şekilde bir adım geri attı.Önünde bir ‘’thump’’ sesi ,yaban domuzunun yere düşmesiyle ortaya çıktı.Yaban domuzunun 4 kısa bacağı yere  sıkışmıştı ve bir süreliğine dışarı çıkamazdı.

Ling Chen tereddüt etmedi ve bir dizi saldırı ile öne çıktı.Saldırırken ‘’Eğer zıplayamıyorsan zıplama.Sen bir domuzsun.Bir panter değil.Kendinin farkında olmayı anlıyor musun?’’ dedi.

Ling Chen’in bir düzine veya ona benzer saldırılarını alan ilk yaban domuzunun canı , saldırıların çoğu ISKALANDI bile olsa  bir çeyrek civarında düşmüştü.Sonunda yerden dışarı çıkarak  gürültülü bir şekilde çığlık attı.Ling Chen’e doğru tam güçle ilerledi.Onu gökyüzüne kadar parçalamak istiyordu.

Doğal olarak onun saldırısı Ling Chen’in giysilerini bile çizmedi.

Eğer burada başka oyuncular olsaydı ,kesinlikle şaşkınlıktan suskun olurlardı.Hareketleri çevik,ilerlemeleri hızlı ve şiddetli olan iki yaban domuzundan,normal oyuncular kaçınmayı bile düşünemezdi.Fakat Ling Chen’in vücudu  acele etmeden iki hayvanın arasında hareket ediyordu.Baştan sona kadar yaban domuzları tarafından dokunulamamıştı ve onun acemi kılıcı bu  kısa  zaman diliminde  kaçıırken  saplanabiliyor veya yaban domuzunun vücudunu kesin olarak kesebiliyordu.Yavaşça onların yaşamlarını alarak,onların çığlık atmalarına neden oluyordu.

3 dakika sonra Ling Chen’in birkaç düzine  milimetrik saldırılarından sonra ilk yaban domuzu sonunda yere acı bir çığlık atarak düştü.2 bakır sikke ve bir kırmızı iksir düşürdü.Sadece bir yaban domuzunun kalmasıyla kalan iş daha kolaydı.Ling Chen  pasif olmaktan ,saldırgan olmaya geçti.Direk onunla karşı karşıya bir şekilde,onun saldırılarından kolayca kaçınarak,kibar acemi kılıcı tüm yönlerden saldırıyordu.2 dakika bile olmadan,ikinci yaban domuzu da yere düşmüştü.

5 dakika içinde LV0 olarak ,iki LV5 canavarı öldürmek için tam bir acemi ekipman seti kullandığını söylersen,insanlar buna zor inanırdı…Daha da korkuncu,bu kişi başından sonuna kadar yara almadan duruyordu!

Ç.N: Dansöz çıktı Ling Chen. Saldırılardan kaçmak dansöz sınıfına özel bir şey .

https://www.youtube.com/watch?v=bFNDcc-FgjM

Not: Saldırılardan kaçınınca aklıma bu anime geldi.Heralde arka plandaki şarkı çok güzeldi diye. Şarkı 2:32 de başlıyor ama video’yu izleyin bence  şarkının bitişine kadar seveceğinize eminim 😀 .

Önceki Bölüm

Genel içinde yayınlandı

Shura’s Wrath: Bölüm 10 – Yara Almadan” üzerine 9 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s