Shadow Rouge Bölüm 6 – Fısıltı


Çeviri için bay_m, düzenleme için Rising Grey, kontrol, edit için Rising Grey arkadaşımıza teşekkürler. Keyifli okumalar..

Öncelikle hoş geldiniz. Bu seri aozora da biliyorsunuz. Yeni çevirmenimiz başvurdu ve sayesinde baya tartışma yaşandı 😀 Geçici olarak devam ettirecek. Gerçek Çevirmenin işleri bittiğinde aozora da devam edecektir. Okuduğunuz için teşekkürler. Bay_m biraz amatör olduğunu ve hataları olabileceğini söyledi. Olursa kusuruna bakmayın benimseyin falan 😀


 

 

Bir boss, o bir boss olmalı.

 

Şu büyük kurta bir bakın,Rui’nin kalbi neredeyse yerinden çıkacaktı.İçinden sessizce bağırdı.

 

Arka plandaki dağ ile büyük kurdun önünde 3 farklı yeri koruyan 3 kurt vardı.Bununla birlikte dev kurdun görünümü ile kesinlikle boss olmalı.

 

Rui kurtları seyrederken kendi kendine mırıldandı;

‘Bu kurt kesinlikle kurtların kralı olmalı.’

 

Onu koruyan hepsi elit gri kurtlar olduğundan onun hiç şüphesiz dev ejderha gibi kurtlar kralı olduğunu söylemeye gerek yoktu.

 

Rui yüreğinde heyecanın bastırarak kendini sakinleştirmeye zorladı.Şimdi silahını değiştirdiği için tek bir elit gray kurdu savunmak onun için problem olmamalı.

 

Ancak,  3 elit gri kurtlar birlikte bilinen bilinmeyen  kurtların kralı bu durumda büyük bir sorun olmuştu. Kral kurdun gelmesine gerek bile yokken, 3 elit gri kurt beraber Rui’yi parçalar haline getirebilirlerdi.

 

Şükür ki,  3 kurt birbirinden oldukça uzaktı, ve Rui kör noktaları kullanarak hepsini teker teker kesebilirdi.Bununla birlikte, şu an itibariyle, Rui 6 veya daha fazla saat boyunca seviye atladı ve artık bu dünyayı oldukça tanımıştı.Çok yorulmuştu ama sonuç olarak yine de elit gri kurda karşı büyük mücadele vermek zorundaydı.

 

Muhtemelen bu alanı bulan kimse olmamıştı, yani her şey onundu.Eğer aç gözlü olmasaydı ve  bu fırsatı değerlendirmeseydi, çok şey kaybetmiş olurdu.

 

“Eh, Küçük bir sızıntının , koca bir gemiyi batırabileceğini söylerler.”

 

Rui kurtlar kralı ve 3 elit gray kurda baktıktan sonra, çıkmaya karar verdi. Şu an itibariyle,Onun saldırı gücü gayet iyi ve hızı gayet yerindeydi.Yine de defansı biraz eksikti.Ortak düşmanlara karşı mücadele hiç sorun değildi. Yine de, elit kurtlara ve özellikle boss türü canavarlar için hiç şansı olmamıştı.

 

Köye dönüp gri kurt derisinde kıyafet yapmak ve daha fazla HP pot almak daha doğruydu.

 

Balta bilemek yakılacak odunun kesilmesini geciktirmez!

(Ç/N: Şu anlama geliyor bir şeyi hazırlamak için vakit ayırmak yapmak istediğiniz sizi geciktirmez.)

 

Derin bir nefes alarak,Rui bir kere daha kurt kralına baktı ve yavaşça geldiği yoldan kaçtı.

 

Yamacın üzerinde aşağı aceleyle aşırı hızla inmek Rui’nin vücut hareketlerini yavaşlatamazdı.Eğer çok yetenekli bir vücudu olmasaydı,o kesinlikle ölebilirdi.

Her ne kadar  Rui’nin bedeni doğru zamanda bükülebilse de sistem onun yaralandığına karar verdi ve 20 hp’si azaldı.

 

Rui sırtını ovaladığı gibi şaşkına dönmüştü.Sanal gerçekliği gerçekten hasara bu şekilde karar verdiğini düşününce bu yol gerçekten çok fazla abartılıydı.Diğer dünyada vücudun ağır hasar alarak sınırını geçmesi gibi bir olasılık vardı.Yani eğer düşersen sağlık puanın düşecektir.Yine de bu iyiydi.Bu uygulama ile sanal gerçekçilik daha gerçekçi olucaktı.

 

Rui yokuş aşağı koşarak düz ovalara döndü.Zaten gri kurtlar yeniden dirilmişti.Rui Kurt dişi dagger’nı yükseltmek için tereddüt etmedi.

 

Ding!

 

Tebrikler,6. seviyeye ulaştınız.
Lütfen puan dağılım yöntemini belirleyiniz.
Method 1: Basit yeteneklerin hepsine 1 puan verirsin ve istediğin gibi verebileceğin 2 puan daha alırsın..

Method 2: İstediğin gibi verebileceğin 5 puan alırsın.

 

Rui’nin özellik puanlarına da bakın, o kararlı bir şekilde  5 puanın hepsini de çevikliğe vererek 2. seçeneği seçti.Daha sonra,onun çeviklik puanı 30 ulaşmıştı ve böylece hızı bir puan daha arttı.

 

Rui gri kurdun cesedini kaldırırken şaşkınlıkla uzun bir kılıç buldu.

 

İnce Demir Kılıç Normal Ekipman
Saldırı 8-12 Gerekli Seviye 3
Dayanıklılık 3/15

 

“…”

 

Neredeyse 5 saat kadar gri kurtlar savaştıktan sonra,bakır sikke ve şifa iksiri düşürmüştü en fazla.Ama şimdi,bir tane gri kurt öldürten sonra exp çubuğu %99 olmuştu bir sonraki level için ve aniden bir lanet olası kılıç düşmüştü.Bu dünya çok dramatik değil mi?

 

Yine de,canavarlardan ekipman düşmesi iyi bir şeydi.Silahı çantasına koyduktan sonra Rui level atladı ve hiç bir gri kurta dokunmadı.Rui kendi hızına güvenerek kurtların alanına doğru yol aldı.

 

* * *

 

Rui kurtlar alanın çok yakınına geldiğinde bir çok insan gördü.Bir kaç saat seviye geçtikten sonra parti oluşturmuş insanlar ve tek başına gri kurtlar avlamak için kurtlar alanındaydılar.

 

Çok göze çarpma ve böylece daha uzun yaşa!

 

Bu ifade Rui’nin motosuydu.Ama bu şartlar altında nasıl geride kalabilirdi.Her yerde insanlar vardı ve herkes Rui’yi görebilecekti.O bir hayalet değildi ve ne giydiği göz ardı edilemezdi.Ama oyunun sonunda oyunda olduğundan beri çok fazla bu konu hakkında düşünmedi.

 

Yine de Rui ne kadar dikkatli olursa olsun hala çok fazla dikkat çekiyordu.Kurtların alanından çıkan tek kişi oydu ve ayrıca büyük kuyruklu kurtlar tarafında takip ediliyordu aslında bu gerçeği söylemeye gerek bile yoktu.Rui’nin hançer ve ayakkabıları yeterince dikkat çekiyordu.

 

İnsanlar önceden parti oluşturmak zorundaydılar ya da kurtları etki altına almak için yetenekli kişilerle ve iyi ekipmanlara sahip olmak zorundalardı.Ama Rui’nin benzersiz renkte(beyaz renkli ekipmanlardan farklı) kimsede olmayan silahı vardı.

 

O ortaya çıktığında herkesin dikkatini çekti.Rui içten içe biraz acı çekiyordu.Rui arkasından onu kovalayan kurtlardan kaçtı ve acemi köyüne doğru yürümeye başladı.

 

Belki de Rui’nin sakin tavır  ve oluşan tutumu yüzünden olmuştur, ya da ne giydiğiyle insanların dikkatini topladığından.Bir set ekipmanı bir kişinin üstün olduğunu kanıtlamak için yeterliydi.Ama Rui’nin ekipman seti güçlü ve gizemli kabul edildiği için kimse onu rencide etmek istemedi ve kimse buna deyiceğini düşünmemişti.Gerçek şu ki onlar ne olucağını fark etmişlerdi ve orada avlanan kimse aptal değildi.

 

Bu kişi,kurtların etki alınına giden kişi değil miydi? Rui’nin arkasına baktığımızda şaşırmış bir şekilde yakışıklı çocuk onu kurtların etki alanın girmemesi için uyarmıştı.

 

Bu gerçekten o!Hass…., bu gerçek mi? Kurtların etki alanına giren kişi sadece hayatta kalmamış ve yanında bir ekipmanla dönmüş.Şu hançerede bakın,Yanındaki bodur genç çocuk imrenerek ”o ayrıca renkli bir ekipman” söyledi.

 

Ah,ah o bir pro olmalı.Genç çocuk hayran dolu bakışlarıyla alaycı bir şekilde gülümsedi.

 

Bodurun yanında ki sıska bir erkek yumuşak ses tonuyla sordu

“Boss,onu kontrol etmek istemez misin? Belki onun ekipmanlarını bile satın alabiliriz”

 

Gerek yok. Onun gibi insanlarla ticaret etmek en iyisi değil.Eğer onunla arkadaş olabilirsek bu güzel olurdu ama eğer olamazsak onun düşmanını olmamamız daha iyi olur.Gerektiğinde onla temas halinde olursak dikkatli olmamız gerekir.Eğer onu grubumuza katabilirsek bunu görmeliyiz, fakat bu mümkünse pes edip ona iyi bir izlenim verebiliriz.Yakışıklı genç çocuğun ellerini ovuşturdu ve sıska çocuğun önerisini reddetti.

 

Peki, daha fazla vakit kaybetme, avlanmaya devam.Gerçekten çok farklı bir kılıcım var şimdi ve gri kurtları öldürmek daha kolay olabilir

 

Yavaşça gülümseyerek,yakışıklı genç çocuk siyah gümüş kılıcını kaldırdı ve onun önünde gri kurdu öldürdü.Uzun ve kısa kişi çaresizce gülümsedi ve ayrıca zavallı gri kurtların alanında vahşice öldürmeye başladı.

 

* * *

 

“Büyük abi,beni kanatların altına alır mısın lütfen?Emrinizi yerine getireceğim ve sizi memnun etmek için her şeyi yapacağım.”

 

“Hey yakışıklı çocuk, ya benim seviye atlamama yardım etmen ne oldu, ben hala 0. seviyedeyim.Bu yaratıklar bıçağı olan herkes için öldürmesi kolay.Ben daha önce küçük bir tavuk yada küçük bir tavuğun nasıl öldürüldüğünü bile görmedim.

 

“Hey seksi,benim erkek arkadaşım ol. Eğer benim seviye atlamama yardım edersen ve bana biraz ekipman verirsen sana özel bir hediye vereceğim.

 

“Hey abi, ekipmanları satıyor musun?.fiyat için çekinmeyin onu almak için RMB kullanacağım.

 

“Hey büyük çocuk, sen ironman’a benziyorsun.Grubuma katılmama ne dersin?Bu büyük boss sana kız tavlamada yardımcı olucaktır.Kardeşler oyunu gerçek oyundur.

 

“Hey yetenekli oyuncu,bizimle çalışmaya ilgili misin?Sana cömert bir maaş ödeyeceğiz ve ayrıca bu iş çok kolay.5k her iş başına, bu teklifi başka bir yerde bulamazsın.

 

“…”

 

Acemi köye geldikten sonra,Rui yeni başlayanlar tarafında etrafı çevrildi.Dilenciler onun ekipmanı için sülük olmak için yalvarıyorlar ve toplu avlanmak için vb.Gittiği her yerde kıskanç kıskanç sesler duydu.Sonuç olarak,Rui neredeyse aklını kaybetmişti.

 

Nimble wind yeteneğini aktive ederek çabucak köyü terk etti.Rui alnındaki terini sildi ve kalabalığa dehşetle baktı.

 

”Hass….. bu gerçekten çok korkunçtu.”

 

Bu köy güvenliğiydi,ve eğer birisi onu durdursaydı yada saldırsaydı,köydeki askerlerle yüzleşirdi.Ayrıca onlar tutaklanacak ve para cezası ödeyeceklerdi.Ama eğer ödemezlerse köyü terk etmek zorunda olurlar.Rui geçici olarak güvendeydi.

 

“Balçık eldiveni: 2 savunma,kritik oranı %1,sadece ticaret için,satılık değil.Teklif sadece 10 dakika için.”

 

Rui terzi mağazasına girerken aniden bu sesi duydu.

 

“Eldiven?”

 

Biraz şaşırmış ve Rui kalabalığın ortasın sıkışmışken insanların ekipmanlarıyla ilgilenmediği ama konuşmak istedikleri korkusuz uzun boylu deri zırh giyen bir kız gördü.

 

İlk bakışta bile kız çok güzel gözüküyordu. Makyaj bile yapmamıştı adeta doğal bir güzellikteydi.Onun ince güzel yüz hatları vardı özellikle ağzında.İnsanları adeta hayali gibiydi.Kusursuz bir vücudu vardı harika kıvrımlarıyla birlikte, ve deri zırhı sağ olsun hayal edecek bir şey bırakmıyordu.Onun vücudu gerçekten çok seksiydi.İnce ve narin bacakları ve onun uyluk kısmını açığa çıkaran deri pantalonun da bir yarık vardı.Onun neden gözleri ışıl ışıl olan ilkel vahşi adamların arasında olduğuna şüphe yoktu.

 

At kuyruğu saçıyla mükemmel bir duruş ile oldukça kusursuz, beyaz kenarlı kılıcını tutuyordu.

 

“Burada bir tane uzun kılıcım var, benimle ticaret yapmak istermisin?”

 

Çevredeki sarhoş erkekleri görmezden gelerek ,Rui kalabalığın arasına girerek ve ona direk olarak dedi.

 

“Uzun kılıç? Hangi istatisliklere sahip?” Kız başını ovuşturdu ve cevap verdi.

 

“8-12 saldırı”

Rui basitçe yakın zamanda düşürdüğü ince demir kılıcın saldırısını söyledi.

 

“Buda ne 8-12 saldırı mı?Demirci silah dükkanı yalnızca 5-8 saldırı gücü olan silahı satıyor.’’

İnsanlar Rui’nin dediklerini duyduktan sonra ağızlarının suyu akmaya başladı.,

 

Elindeki beyaz kılıca da bakın Rui’nin kılıcı onun silahından daha az iyi özelliklere sahip olsa gerek.Kadın çok ciddiydi ve hiçbir şey söylemeden ticaret penceresini açtı.

 

Ding!

 

Oyuncu Sasha sizinle ticaret etmek istiyor, Kabul etmek istiyor musunuz?

 

.

 

Reklamlar

Shadow Rouge Bölüm 6 – Fısıltı” üzerine 8 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s