Assassin Landlord & Beauty Tenants – Bölüm 1 ( SUİKAST İŞİ BOKTAN, İŞLERİ DEĞİŞTİRME VAKTİ)


Çeviri için TROLL KİNG, düzenleme için Rising Grey, kontrol, edit için Rising Grey arkadaşımıza teşekkürler. Keyifli okumalar…

Önceki Bölüm                                                  Sonraki bölüm

“*İç çekme*, çalışmayalı 30 gün oldu.” Sıkılmış ve esneyerek konuşmuştu, Zhao Tie Zhu gergindi, dikkatsizce yanındaki bira şişesine çarpmıştı, acayip bir sesle gürültü çıkarmıştı.

“Beep, yeni bir mesajınız var.” Zhao Tie Zhu’nun telefonu birden titredi. Yüz ifadesi değişmişti, yeni bir projeydi! Telefonunu bilgisayarın altındaki çöp kutusundan aldı. Telefonun oraya düştüğünden haberi bile yoktu. Zhao Tie Zhu mesajı açmak için tıkladı.

“Siktir, bu ne lan? Benim değerim mi düşmüş? Sadece 5 kişiyi öldürerek 20 milyon mu? Ben, Hayalet, dünya çapında ünlü bir suikastçı. Bu benim için bir hakaret demek.” Zhao Tie Zhu ağır bir ah çekti. Ne yazık ki, bugünlerde hiç iş yok. Cüzdanına baktı, kim bilir ne kadar zamandır boştu. Bu tarz kazanılan para, haydan gelir huya gider. 1 aydır hiç iş yoktu, neredeyse bütün parasını harcamıştı.

“Güzel, her neyse. Sadece 20 milyoncuk mu, neyse yapalım gitsin. Orospu çocuğu. Bu iş bittikten sonra, ben bırakıyorum. Daha stabil bir iş bulup, evlenmek için para biriktirmem lazım.” Zhao Tie Zhu bir 🚬 yaktı ve mesajlara göz gezdirmeye devam etti.(çn: bende dertlendim. Bir sigarada ben yaktım)

Geceden sonra.

Japonya da Ginza bölgesinin 1 numaralı yeraltı boks arenasında, alana 2 tane dövüşçü ölüm ve yaşam savaşı için kitlenmişti. Özel bir odada siyah giyen, ayakta duran birkaç korumanın arkasında şişko bir adam vardı. Şişko adamın solunda ve sağında 2 tane kadın vardı. Şişko herif dövüşü izlerken aynı zamanda kadınla fingirdeşti. Sahnenin iç ve dış manzarası harikaydı. Şiddetli nefes sesleri duyuluyordu.

Aynı zamanda, havada birden bire hançer belirdi ve hançer havada giderken ıslık sesi gibi ses çıkarıyordu. Şişko adamın atar damarı yarılmıştı. Sadece hafif bir ses vardı, ve sonra kırmızı kan fışkırmaya başladı, aynı başarılı bir havai fişek gösterisi gibi. Şişkonun etrafındaki korumalar, ancak şişko ölünce farkına varabildiler. (çn: kan kırmızıymış Hmm garip😄. Havai fişek givi fışkıran kan beybi)

Bir kaç saat sonra, Ginza bölgesinde çeşitli suikastlar gerçekleşti. Kimselerin gölgelerin suikastçısını görmemesi inanılmaz bir şeydi. Bazı çok tecrübeli kimseler suikastçılar, bu işin ‘Hayalet’ e ait olduğunu biliyorlardı. Yeraltı dünyasında bir söz vardı: ‘Eğer gerçekten Tanrıyı gördüyseniz, Hayalet size gözükmüş demektir.’

Diğer gün, Zhao Tie Zhu normal bir şekilde bankaya girdi. Veznenin arkasında, banka üniformalı olan güzel kızları kesiyordu. Bazen, Zhao Tie Zhu dudaklarını yalayıp yutkundu. Eğer onlar, onun kaba olduğunu düşünüyorlarsa, öyle olsun düşünsünler. (çn: yeni bir sapık doğuyor)

Zhao Tie Zhu kadınların üzerindeki bakışlarını çekti ve vezneye doğru yürüdü. Camın arkasındaki bayan personele kartını uzattı ve hesabın içindeki miktarı kontrol etmesini söyledi.

Görevli kadın kaşlarını çattı, siyah kartı aldı. Kartın yapış yapış olmasından dolayı kadın kaşlarını daha da çattı. Kadın, kartı okuttu ve bir biri ardına gelen 0 ları gördü. Onun küçük, kiraz gibi olan ağzı genişçe açıldı.(çn: o kadar para az değil. Bırak ağzının açılması… neyse 😄)

Gerçekten, kadın Zhao Tie Zhu’nun kartında bu kadar parayı görünce birden yüz ifadesi değişti ve nazikçe dedi ki, “Efendim, kartınızda 20 milyon kalmış”

“Aaaaah ah, bu parayı ne kadar günde harcarım, emin değilim.” Sesi biraz üzgün geliyordu. Çalışan kadının gözleri daha da parladı.

“Efendim, para çekmek istiyor musunuz?” dedi kadın.

“Hayır ihtiyacım yok, sadece kartı alayım.” diyerek cevapladı.

Kadın istemeyerek, kartı Zhao Tie Zhu ya geri verdi, kartın altında küçük bir kağıt vardı.

Zhao Tie Zhu, kadının yalancı gülüşünü takmadı, ve yanlışlıkla parmakları kadına değdi. Kadın hemen ona tutkulu gözlerle baktı. ( çn: para her şey olmuş arkadaş)

Kartı aldı ve bankadan çıktı. Zhao Tie Zhu parmaklarını ovuşturdu ve kağıt birden parçalarına ayrıldı.

“Sıkıcı” Zhao Tie Zhu ellerini başının arkasına attı, ağzında yanmamış bir sigara vardı ve amaçsızca caddeden aşağıya iniyordu.

“Prime emlak bugün açılıyor. Göl kenarında dayalı döşeli villa sadece 18 milyon RMB. En kısa zamanda ön sipariş verin.” Zhao Tie Zhu caddenin aşağısında birinin bağırdığını duydu ve kafasını çevirdi. Orada satışta olan bi mülkiyet görünüyordu. (villa mı diyeydim acaba)

“Gel ve al. Annen baban için al, karın ve çocuğun içinde alabilirsin. Eğer annen baban istemiyorsa, karın yada çocuğun yoksa kendin için al. Eğer sana büyük geliyorsa, kiraya verebilirsin. Aylık kirasının on binlerce geliri olur. Bu uzun vadeli, düzenli bir geliri olan uzun vadeli bir yatırımdır.” (çn: adam ne kadar güzel ne kadar sade ne kadar arkadaşça satıyor. Gel al be oğlum)

Zhao Tie Zhu bir an donakaldı. Evet doğru. O suikast işini bırakmayacak mıydı? Neden kiraya vermek için villa almasın ki? Bu yolla, ayda on binlerce gelir elde edecekti. Her ne kadar hovarda bir şekilde yaşayamasa da temel ihtiyaçları hakkında endişe duymasına gerek kalmayacak. Yatırım anlamında beyni hiç çalışmamasına rağmen, sesi takip edip gitti.

Birinin yaklaştığını gören genç satıcı kız daha yüksek sesle bağırmaya başlamıştı, “Efendim, yaşınıza göre muhteşem bir dış görünümünüz var, yüzünüz çok dinç, iyi görünüyorsunuz. Eminim çoğu kadının dikkatini çekiyorsunuzdur. Wow, sadece bir bakışta böyle yetenekli ve başarılı bir insan görüyorum.”

“Ne kadını? Ah, bunca yıldan sonra büyük kardeş hala bakire. Ben, nasıl bir sürü kadının dikkatini çekebilirim?” dedi ve Zhao Tie Zhu güldü.

“Ah, efendim, eğer villa alırsan, kadınlara olan şansın geri dönecek. Kaç tane kadın istediğinin bir önemi yok, onlar sana gelecek.” Satıcı kız oldukça yetenekliydi. Doğuya sallayıp batıya saçmalayarak, Zhao Tie Zhu’yu aptal yerine koyup villayı aldırttı.(çn: bu bir Çin deyimidir. Oldukça saçma gelebilir. Normaldir 😄)

Ödemeyi yapmak için kartını çıkardı, Zhao Tie Zhu kendi villasına sahip olduğu için aklı karışık hissediyordu.

Bütün formaliteleri tamamladıktan sonra satıcı kız Zhao Tie Zhu ya bir çift anahtar verdi ve dedi ki, “Tebrikler, efendim. Artık sizde özel villa sahipleri üyesisiniz. Diğerleri hala kiralarken, siz çoktan aldınız. Bunu kutlamalıyız. Hadi içmeye giderek kutlayalım.” Satıcı kız kirpiklerini kırptı.

Kızın yüzünde çok makyaj vardı ve vücudu havaalanı gibiydi, Zhao Tie Zhu aceleyle dedi ki, “Şimdi olmaz, hala taşımak zorunda olduğum bazı eşyalarım var. Biraz ertelemek zorundayız.” diyerek emlaktan uçarak gidiyormuşçasına çıktı.(çn: adam suikastçı, olur arada böyle şeyler. Bu arada, havaalanı gibi = ütü tahtası gibi beyler bayanlar😄)

Geçici olarak kaldığı yere geri döndü ve etrafa bakındı. Bilgisayarını ve bir kaç kıyafetini aldıktan sonra odadan ayrıldı.

Satıcı kızın verdiği adresi takip etti ve villanın olduğu Batı Gölü bölgesine geldi. Yarım gün aradıktan sonra, satın aldığı villayı buldu.

Villanın konumu mükemmeldi, bir şey söylemeye gerek yoktu. Girdikten sonra, emlak şirketinin muazzam bir şekilde dekore ettiğini gördü. Zhao Tie Zhu memnun hissediyordu ve hiç bir şeyi değiştirmeye niyeti yoktu. Villa merdivenlerle ikiye bölünmüştü, ekstra bir tavanı ve 10 odası vardı. Oldukça büyük bir alanı vardı ve dekorasyon da oldukça iyiydi. (çn: bildiğiniz 2 katlı villa işte 😄)

Zhao Tie Zhu en büyük yatak odasına girdi, kıyafetlerini kenara fırlattı ve yatağa uzandı. Bu kadar yıl sonra, ilk defa bir eve sahip olmuştu. Ailesi onu uzun zaman önce terk etmişti, hatırlıyordu. Zhao Tie Zhu, büyük annesi tarafından büyütülmüştü. Büyük annesi öldükten sonra tek başına kalmıştı. Zhao Tie Zhu nasıl dünyaca ünlü suikastçı oldu dersek macera şöyle başlıyor. Hikayesi oldukça klişeydi. Lisenin son senesinde, bir gün okula gitmemişti ve caddedeki kadınları rahatsız ederek caddede takılıyordu. Tanrı bile onun orada durmasını istemiyordu, bu yüzden bir yıldım çarptı. Uyandığında, Zhao Tie Zhu bir şekilde görünmez olabiliyordu ve fiziksel kondisyonu Supermen gibi olmuştu. Fakat kahramanlar gibi zekaya sahip değildi. Yeni yeteneklerini nasıl kullanabileceğini düşünüyordu, en kolay yolu suikastçı olmaktı. Görünmez olmaya başlayınca, kendini ne kadar korursan koru, bir önemi yok. Bir bıçak 🔪 parıldamasıyla iş bitmiş demektir.

Sadece 1 ay içinde, yeraltı dünyasında ün kazanmıştı. Ve gitgide insanlar ona ‘Hayalet’ demeye başladılar. Daha sonra çok acayip şeyler oldu. Şimdilik bunun üzerinde fazla durmaya gerek yok. Daha sonra, zamanla açılacak.

Şuana kadar, dünya gittikçe huzurlu, iş hayatı gittikçe kötüleşiyordu. Zhao Tie Zhu iyiliği için emekli olmaya karar vermişti.

Çok fazla şey hakkında düşündükten sonra Zhao Tie Zhu derin bir uykuya daldı.

Diğer gün, erkenden uyandı. Sahip olduğu ev hakkında düşünüyordu, kiraya vermeliydi. Aklında bu düşünce vardı. Zhao Tie Zhu yardım alamıyordu ama gülümsüyordu. Bilgisayarını açtı, internete bağlandı ve şehrin en ünlü sosyal forumuna girdi. Ev kiralama bölümüne reklam vermişti. Oldukça basit bir reklamdı: Göl kenarında villa, ucuz, kiralık. 20-30 yaşları arasında bayanlar yaşayabilir. Erkekler, hayır gerek yok.(çn: adam işini biliyor)

Reklamı yayımladıktan sonra kalktı ve balkona gitti. Batı gölüne uzaktan baktı. Havaya baktığında hafif çiseliyordu. Batı Gölü sisin içinde gizlenmiş gibi görünüyordu.

Geride kalan onca yıldan sonra bu manzara hoşuna gitmişti.

Zhao Tie Zhu nazikçe şakaklarını ovdu, elindeki sigarayı fırlattı ve balkondan aşağıya atladı.

(Su sıçraması 💦) . Açık havuzun alt katında patlama olmuş gibi su sıçradı.

(Çn: sapık bir karakterimiz daha var artık. Zaten neredeyse hepsi öyle değil mi 😄. Bu gidişle bu arkadaş harem oluşturur.)

(toplam 2871 bölümmüş bu. 😱😱. Benden bu kadar. 1 i çevireceksin sonra bırakacaksın)

Useless notu : bırakmayacasın ha ha ha ha 😈😈😈

Önceki Bölüm                                                  Sonraki bölüm

Reklamlar

Assassin Landlord & Beauty Tenants – Bölüm 1 ( SUİKAST İŞİ BOKTAN, İŞLERİ DEĞİŞTİRME VAKTİ)” üzerine 15 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s